Politerno > Тернопільщина > На Кременеччині Головка назвали брехуном

На Кременеччині Головка назвали брехуном

  • Липень 2, 2019
  • 3271 Переглядів
  • Comments Off

Прокинувшись після багаторічної сплячки у Верховній Раді, нардеп від «Свободи» вирушив у передвиборчий вояж місцями невиконаних обіцянок.

Що сподівався почути від обманутих ним виборців Михайло Головко – невідомо. Однак, на такий «теплий» прийом, як на одному з кременецьких підприємств, він, очевидно, не розраховував.

Дісталося свободівцю і за бездіяльність у Верховній Раді, адже за всю каденцію він проголосував лише третину разів від усіх голосувань у парламенті. Людей обурювало і те, що Михайло Головко в унісон з опоблоківцями натискав кнопку «проти», коли приймали пенсійну реформу, і той факт, що свого часу він увійшов до реєстру найзлісніших прогульників пленарних засідань ВР.

Та найбільше нардепа розлютило те, що кременчани в очі назвали його брехуном і пожалкували, що на минулих виборах віддали перевагу свободівцю, а не його найближчому конкуренту, який на окрузі будував дороги та реставрував храми.

На думку соціологів, таке ставлення кременчан до того, хто не виправдав їх довіри, тільки початок. Адже є всі підстави вважати, що такими ж категоричними у своїх судженнях будуть мешканці ще чотирьох районів області, об’єднаних у виборчий округ №164.

Як кажуть у народі, брехнею світ пройдеш, та назад не повернешся…

Читайте також: Як Головко піарився на крові вояків УПА

Please follow and like us: