Politerno > Україна і світ > Давно потрібно було ввести воєнний стан і називати війну війною – Безсмертний

Давно потрібно було ввести воєнний стан і називати війну війною – Безсмертний

  • 15 Лютого, 2017
  • 1204 Переглядів
  • 0

В Україні вже давно потрібно було ввести воєнний стан і називати війну війною.

Про це заявив бувший представник України у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний в ефірі Ukrainian Media Network, повідомляє “Укрінформ”.

«Вже давно стало очевидно, що треба вводити воєнний стан, війну назвати війною, а ситуацію завести в правові рамки, які відповідали б міжнародним правовим документам. Тоді б всі чітко розуміли без спеціальних законів, що є окупована територія, хто такий агресор, хто несе відповідальність за цивільне населення. Якщо це АТО, то Україна несе відповідальність за людей, які там знаходяться, а не агресор. І немає значення, чи вивішені там прапори і яка кількість російських військ. Там є російські війська та зрадники Батьківщини або колаборанти, які перейшли на бік ворога. За нинішніх умов для державної машини і естеблішменту це АТО, а для народу – війна», – зазначив Безсмертний.

Політик переконаний – якби Україна ввела воєнний стан, протистояння на Донбасі можливо було взагалі уникнути.

“Війська були б приведені у стан бойової готовності і вони мали б можливість застосовувати зброю. Коли вже у Криму знаходились російські війська, то звідти люди прохали закрити реєстр цивільної зброї. Для того, щоб люди могли використовувати зброю у протистоянні ворогу. Цього не було зроблено”, – заявив Роман Безсмертний в ефірі UMN.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE