Politerno > Україна і світ > Гордон – “депутати це стадо баранів, яке веде нас на забій” (відео)

Гордон – “депутати це стадо баранів, яке веде нас на забій” (відео)

  • 18 Квітня, 2017
  • 1398 Переглядів
  • 0

Журналіст, вважає, що більшість народних депутатів України потрапило до Верховної Ради випадково і не має необхідних навичок для роботи в парламенті.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу NewsOne.

“Наші народні депутати – це в основному стадо баранів, яке веде нас на забій. Це люди, які в масі своїй випадково туди потрапили, у яких немає нічого за душею. У багатьох навіть освіти немає. Просто випадково опинилися в потрібному місці – чиїсь родичі, водії, коханці, коханки, друзі і просто сусіди. Тому що коли хтось проривається наверх, він говорить: “А хто у мене тут? Петя, Коля, Ваня, йдіть сюди! “Тобто за принципом особистої відданості”, – сказав Гордон.

Він додав, що в парламенті є люди, які займаються законодавчою роботою, але їх – меншість.

“Наприклад, депутат Пинзеник (народний депутат від Блоку Петра Порошенко Віктор Пензеник) – це людина, яка працює. Я це знаю і бачу. Пинзеник конкретно пише закони, розбирається в економіці. Він знаходиться на своєму місці. Ми ж не можемо сказати, що він не професіонал? Не можемо. У кожній фракції обов’язково є такі депутати, тому що хтось повинен тягнути роботу, але в основному – це чисте стадо баранів “, – вважає журналіст.

На його думку, кількість депутатів у парламенті має бути скорочено в чотири рази.

“У нас не повинно бути в парламенті 450 чоловік, вистачить 100, але щоб вони були компетентні. У них має бути вища освіта, відповідні моральні якості. Без цього нікуди. І звичайно ж, елементарне бажання послужити своїй батьківщині. А поки випадкові люди займають чужі місця “, – зазначив Гордон.

На відео тези про депутатів починаючи з 12 хв. 55 сек. ↓

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE