Politerno > Україна і світ > Тимошенко про Герасимова: Було приємно слухати про держзраду від колишнього регіонала, у якого Моторола і Безлер працювали помічниками

Тимошенко про Герасимова: Було приємно слухати про держзраду від колишнього регіонала, у якого Моторола і Безлер працювали помічниками

  • Червень 6, 2017
  • 2071 Переглядів
  • 6

Лідер фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов заявив, що контракт на постачання газу із РФ, який уклала екс-прем’єр Юлія Тимошенко у 2009 році, потрібно перевірити щодо корупційного складника і державної зради.

Голова парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко на засіданні Верховної Ради відповіла на заяву керівника фракції Блок Петра Порошенка Артура Герасимова, що в контракті на постачання газу з РФ, який Тимошенко підписала у 2009 році, можуть бути ознаки державної зради.

Про це повідомляє кореспондент видання “Гордон“.

Під час засідання Герасимов закликав профільні парламентські комітети перевірити контракт на постачання газу із РФ, який уклала Тимошенко, коли була на посаді прем’єра.

“Ми звертаємося і закликаємо комітет із питань нацбезпеки і оборони та антикорупційний комітет викликати Тимошенко і розглянути питання державної зради і корупційного складника газового контракту 2009 року”, – сказав він.

Герасимов додав, що комітети мають звітувати про результати.

“Дуже приємно було з цієї трибуни слухати від колишнього регіонала, від людини, у якого вбивці, такі як Моторола (терорист Арсеній Павлов. – “Гордон”)… Безлер (терорист Ігор Безлер. – “Гордон”) працювали помічниками й розстрілювали людей, слухати про державну зраду”, – заявила Тимошенко.

У 2009 році Тимошенко від імені України підписала контракт із прописаним у ньому принципом “бери або плати”. Він передбачав штрафи для України у разі недобору російського газу щодо обсягу, зазначеного в контракті. “Нафтогаз України” вважав положення “бери або плати” у вигляді, зафіксованому в контракті з “Газпромом”, неринковим, неправомірним та недійсним.

31 травня в НАК “Нафтогаз України” повідомили, що Стокгольмський арбітраж задовольнив основні вимоги компанії у спорі з “Газпромом”.

умову “бери або плати” скасовано;
заборону на реекспорт скасовано;
формулу ціни на газ переглянуто з 2014 року.

Арсеній Павлов (Моторола) – активний учасник збройного конфлікту на сході України, громадянин Росії.

Брав участь у диверсійних і бойових діях на сході України із 2014 року. Публічно зізнавався в розстрілі полонених українських військових. Був убитий у Донецьку ввечері 16 жовтня 2016 року: у ліфті будинку, де жив Моторола, спрацював вибуховий пристрій.

Ігор Безлер на прізвисько Бєс був одним із ватажків донецьких сепаратистів і командиром горлівських бойовиків.

У листопаді 2014 року Безлера відправили у відставку, він покинув підконтрольну бойовикам “ДНР” територію. В Україні Безлера підозрюють у незаконному позбавленні волі або викраденні громадян, тероризмі й навмисному вбивстві. Його оголошено в розшук.

Поділитися: