Основний акцент, на який спрямовані всі шість подань генпрокурора Луценка, – це подальше нагнітання невдоволеності парламентом, а не Президентом.
Таку думку висловив народний депутат Павло Кишкар на телеканалі ZIK.
“Я не бачу у сьогоднішньому засіданні Регламентного комітету жодного провалу. Він має свої повноваження і чітко їх виконує. Якщо хтось вважає, що там присутній тиск, то нехай надасть конкретні факти, а не пусті звинувачення”, – прокоментував рішення Комітету Павло Кишкар.
Нагадаємо, сьогодні Регламентний комітет Верховної Ради не дав згоди на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Євгена Дейдея (фракція “Народний фронт”).
Кишкар вважає, що основний акцент, на який спрямований всі шість подань ГПУ, – це подальше нагнітання невдоволеності парламентом, а не Президентом. Натомість для окремих нардепів, зокрема для Євгена Дейдея, це навпаки зоряний час, щоб підвищити свій рейтинг впізнаваності в суспільстві.
“Після таких гучних справ уже ніхто не згадає, що Євген Дейдей був досить скромний депутат у лавах “Народного фронту”, – зауважив Кишкар.
Також нардеп зазначив, що оскільки Україна проходить процес становлення, то і ця влада так само є перехідною, і українське суспільство мусить це зрозуміти.
“Найголовніша відповідальність народних депутатів буде не в межах кримінального провадження, а в межах політичної компетенції. Тому покарати їх може тільки один суб’єкт – український виборець. Відтак важливо, щоб українське суспільство вчилося і робило більш свідомий вибір. Адже іншої, більш жорсткої відповідальності, ніж необрання політика на наступний термін, немає”, – наголосив Павло Кишкар.