Politerno > Україна і світ > Олег Барна, як приклад “хлопчиків для биття”, що ганблять Україну

Олег Барна, як приклад “хлопчиків для биття”, що ганблять Україну

  • Жовтень 23, 2017
  • 328 Переглядів
  • 0

Широко відомий депутат Барна знову прославився. Його побили мітингувальники біля Верховної Ради, незадоволені депутатами правлячої фракції в парламенті.

Він подав заяву в поліцію.

Депутата Барну можна зрозуміти. Він зайнятий пошуками публічних страждань.

Місяць тому він виступив з дивною заявою, що готовий померти за президента Порошенка. За словами Барни – це для нього буде велика честь. Від такої облесливої пропозиції зніяковів навіть сам президент Порошенко, який страшно любить політичні фокуси. Йому ще цього не вистачало.

Але виявилося, що Барна не забув сказаного і замість “смерті за царя” він шукає на Печерську такі місця, де можна було б, під телекамери, публічно, хоча б “постраждати” за президента України Порошенко. Як правило він домагається свого. Це “дешево і сердито”, і ефектно. Бо іншого способу потрапити в майбутній виборчий список на прохідне місце він не бачить. Законодавча діяльність йому нудна.

Яскравими законопроектами, які б набирали успішне голосування він не блищить. Виступати він не вміє. Спроби самовільно влаштуватися охоронцем трибуни, “викидайлом” парламенту теж погано для нього закінчилися.

Ось і доводиться депутату Барні, як нашим “професійним українцям”, яких регулярно принижують і б’ють на російських телеканалах, виступати в ролі “хлопчика для биття” для будь-якої розгніваної юрби в Києві.

Але наші громадяни, які на російському телебачення з задоволенням грають роль “придуркуватих українців” і ганьблять Україну, хоч за це отримують хороші гроші – це такий новий вид “заробітчанства” за всяку ціну.

Та було б не дивно, якщо раптом виявиться, що Барна і наші мученики – патріоти України, яких публічно б’ють в телестудіях Москви, отримують путівки і відрядні, на свої жахливі вистави, в одному і тому ж місці.

Віктор Небоженко

Поділитися: