Politerno > Україна і світ > Сльозогінний газ і фаєри: націоналісти прорвалися до будинку Льовочкіна (Фото – Відео)

Сльозогінний газ і фаєри: націоналісти прорвалися до будинку Льовочкіна (Фото – Відео)

  • Травень 10, 2018
  • 601 Переглядів
  • Comments Off

Представники націоналістичних організацій “Національного корпусу”, “Національних дружин” та “Свободи” приїхали до будинку народного депутата, заступника голови фракції “Опозиційний блок”, співвласника телеканалу “Інтер” Сергія Льовочкіна у Конча-Заспі.

Про це “Національний корпус” повідомив у Facebook.

“Націоналістичні сили навідалися до маєтку Льовочкіна, проте зустріли опір правоохоронців на вході. Націоналісти подолали опір та ввійшли на територію кооперативу”, – йдеться в повідомленні.

Націоналісти також зазначили, що на території, власником якої нібито є Льовочкін, були помічені “тітушки”.

“Надалі планується відпочинок на природі, у зоні, яка була незаконно привласнена та до якої не допускають звичайних українців”, – написав Нацкорпус.

В коментарі УП прес-секретар “Національного корпусу” Олександр Алфьоров додав, що “було перешкоджання проходу до річкової зони” з боку Нацполіції, “але воно вичерпалось”.

“Була сутичка з Національною поліцією, яка спробувала стати кордоном перед шлагбаумом, який веде до річкової зони. Проте разом із журналістами активісти “Національного корпусу”, “Національних дружин”, “Свободи”, інші громадські активісти спромоглись зрештою зайти на територію, яка веде до річки, на якій побудував будинок Сергій Льовочкін”, – розповів Алфьоров.

Свідки зазначають, що проникнувши на територію помешкання нардепа, активісти ходили по недобудованій частині двору, описували будівлю графіті і клеїли на стіни постери з написом «Інтер буде наш».

Відзначається, що в результаті зіткнень постраждав один журналіст.

Алфьоров також повідомив, що націоналісти планують щосуботи проводити пікніки на території маєтку Львочкіна, якщо не буде змінена політика телеканалу “Інтер”.

Як відомо, представники Нацкорпусу з ранку середи проводили акцію біля будівлі телеканалу “Інтер”.

Вони вимагали, щоб з вечірнього концерту до 9 травня були вилучені пропагандистські заяви, озвучені ведучими концерту на відеофрагменті, що потрапив у мережу Інтернет.

Please follow and like us: