Politerno > Україна і світ > Кучеренко: підвищення тарифу на воду у Києві через зростання вартості електроенергії – повна маячня (Відео)

Кучеренко: підвищення тарифу на воду у Києві через зростання вартості електроенергії – повна маячня (Відео)

  • Червень 7, 2018
  • 308 Переглядів
  • 1

Підвищення в Києві тарифу на водопостачання та водовідведення майже на 50% не можна обґрунтувати зростанням вартості електроенергії і паливно-мастильних матеріалів.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив екс-міністр з питань ЖКГ в другому  уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко.

“Можу вам сказати, що ніяка електроенергія і паливно-мастильні матеріали в півтора рази подорожчати відразу не можуть. Це нісенітниця. Будь-яка монополія може намалювати будь-який план і обгрунтувати будь-які тарифи”, – сказав він.

Кучеренко вважає, що таким чином київська влада і Київводоканал перевіряють реакцію киян – “якщо вони звикли, що їх доять, тоді їх потрібно доїти, якщо ж вони проти цього – значить потрібно робити якісь альтернативні кроки”.

Він нагадав, що буквально три місяці тому в Київводоканалі намагалися обґрунтувати підвищення тарифів на 20%, але зараз спостерігає різкий стрибок майже до 50%.

Читайте також: Зменшать на 20 % кількість субсидіантів – треба очікувати 20 % економії грошей. Де наші 14 млрд? – Кучеренко

 

Please follow and like us:

1 Comment Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *