Politerno > Україна і світ > Четверо арештованих підозрюваних зізналися у нападі на Гандзюк

Четверо арештованих підозрюваних зізналися у нападі на Гандзюк

  • Серпень 22, 2018
  • 235 Переглядів
  • 2

Четверо з п’яти підозрюваних у спробі вбити активістку і радницю мера Херсона Катерину Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

Про це повідомив УП речник поліції Ярослав Тракало.

За його словами, наразі слідство попередньо встановило причетність до скоєння даного злочину п’ятьох осіб.

“Їхня причетність до нападу на гр. Гандзюк, за версією слідства, підтверджується як зібраними речовими доказами, так і наданими свідченнями”, – зазначає Тракало.

Він розповів, що четверо із затриманих, які, до речі, проживають в різних регіонах країни, зізналися слідчим, що отримали пропозицію за грошову винагороду здійснити напад на Гандзюк.

“Усі четверо дали свідчення і розкаялися у скоєному”, – наголосив він.

За словами речника, ця пропозиція нібито надійшла від п’ятого затриманого, з яким вони проходили військову службу і який був їхнім командиром.

Водночас, за словами Тракала, сам організатор від співпраці зі слідством відмовляється.

Він повідомив, що слідчі вказують на ще один можливий доказ причетності затриманих до нападу на активістку – безпосередній підозрюваний у скоєнні цього злочину під час нападу міг отримати хімічний опік кислотою, проливши її на себе з необережності.

“Про це свідчить відповідний слід на його тілі, походження якого тепер буде досліджуватися методом експертизи”, – зазначає представник поліції.

За його інформацією, у середу розпочалося судове засідання щодо обрання йому міри запобіжного заходу, яке головуючий суддя переніс на четвер.

Тракало пояснив ситуацію зі звільненим раніше підозрюваним Миколою Новіковим.

“Щодо винесення постанови прокурором та зміни статусу в провадженні гр. Новікову, то на той момент слідство мало достатньо підстав для його затримання і перевірки на причетність до скоєння цього злочину. Водночас робота йшла паралельно і по інших напрямках, результатом чого є затримання п’ятьох підозрюваних і їхні зізнання”, – пояснив він.

Раніше стало відомо, що Новікова відпустили з-під варти, а справу проти нього закрили.

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.