Politerno > Україна і світ > Чумак каже, що Медведчук не тільки кум Путіна, але ще й друг Порошенка

Чумак каже, що Медведчук не тільки кум Путіна, але ще й друг Порошенка

  • Вересень 3, 2018
  • 17564 Переглядів
  • 3

Український політик Віктор Медведчук виконує роль “спеціального порученця” між президентом РФ Володимиром Путіним і президентом України Петром Порошенком, заявив у коментарі виданню “ГОРДОН” позафракційний нардеп Віктор Чумак.

Президент РФ Володимир Путін скористався прямою лінією, щоб “прорекламувати” українського політика Віктора Медведчука, заявив у коментарі виданню “ГОРДОН” позафракційний нардеп Віктор Чумак.

“Путін не міг пропустити можливість прорекламувати свого кума. Українці дуже добре знають, хто такий Медведчук і яку позицію щодо війни на Донбасі він займає. У нього роль троянського коня. Ясна річ, що ніхто його не чіпатиме. Медведчук – не тільки кум Путіна, але ще й друг Порошенка. Не забувайте, що Порошенко прийшов у політику в 1998 році 11-м номером у списку партії Медведчука СДПУ(о). Я про це добре пам’ятаю. Тож, думаю, у них тісні зв’язки”, – зазначив нардеп.

За його словами, і Порошенко, і Путін довіряють Медведчуку.

“Медведчук виконує роль спеціального порученця між Путіним і Порошенком. Його літак вільно літає з Києва до Москви, він веде переговори. Обидві сторони йому довіряють. Нічого нового”, – підкреслив Чумак. 1

5 червня на прямій лінії Путін багато уваги приділив Медведчукові, якого згадали в контексті ситуації на Донбасі. Президент РФ заявив, що вважає його українським націоналістом. За даними ЗМІ, Медведчук є кумом Путіна.

Віктор Медведчук очолював Адміністрацію Президента Леоніда Кучми з 12 червня 2002 року до 21 січня 2005-го. Із травня 2015 року Медведчук входить до складу підгрупи з гуманітарних питань у межах мінської тристоронньої контактної групи. Підгрупа займається обміном полонених на сході України.

У 2016 році журналісти “Радіо Свобода” провели розслідування, під час якого зафіксували польоти Медведчука з України до Росії, незважаючи на припинення авіасполучення між країнами.

Please follow and like us:

3 Comments Already

Comments are closed.