Politerno > Україна і світ > Парламент Британії підтримав перенесення Brexit до 30 червня

Парламент Британії підтримав перенесення Brexit до 30 червня

  • 9 Квітня, 2019
  • 1008 Переглядів
  • Comments Off

Палата громад парламенту Великобританії підтримала пропозицію уряду звернутися до ЄС із проханням відтермінувати Brexit до 30 червня.

Як повідомляє “Європейська правда“, рішення підтримали 420 депутатів, 110 були проти.

Британська премєрка Тереза Мей сьогодні відвідує Берлін і Париж, щоб обговорити з ключовими лідерами ЄС потенційну затримку Brexit до 30 червня. Позачерговий саміт ЄС розгляне це питання 10 квітня.

Якщо ЄС дасть згоду на затримку, це означатиме, що Британія не вийде 12 квітня без угоди. Це також означатиме, що Британії доведеться брати участь у виборах до Європейського парламенту в травні.

Євросоюз готовий надати Великій Британії довготривалу відстрочку, але вимагає, щоб Британія взяла участь у виборах до Європарламенту в травні, “щиро співпрацювала” та не підривали важливі реформи в ЄС і інституції блоку, якщо залишатиметься членом тривалий час.

Головний переговорник ЄС щодо Brexit Мішель Барньє сьогодні заявив, що рішення про час відтермінування буде залежати від аргументів Лондона.

Нагадаємо, Палата лордів і Палата громад британського парламенту у понеділок остаточно ухвалили закон, який вимагає від Терези Мей консультуватися з депутатами щодо тривалості відтермінування Brexit і запобігає виходу з ЄС без угоди.

14 березня британська Палата громад доручила уряду просити Євросоюз перенести день виходу Британії з 29 березня.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE