Politerno > Україна і світ > Порошенко затвердив склад делегації в Міжнародному трибуналі у справі моряків

Порошенко затвердив склад делегації в Міжнародному трибуналі у справі моряків

  • 3 Травня, 2019
  • 1075 Переглядів
  • Comments Off

Президент Петро Порошенко підписав указ про делегацію України для участі у слуханнях у справі проти Росії щодо імунітету трьох українських військово-морських суден та 24 членів їхніх екіпажів.

Відповідний указ Порошенко підписав 3 травня.

У ньому вказуються імена делегатів, які братимуть участь у слуханнях. Делегацію очолить заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Серед інших членів делегації – помічник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил з правової роботи Леонід Залюбовський, заступник директора департаменту – начальник відділу тимчасово окупованих територій Департаменту міжнародного права МЗС Оксана Золотарьова та начальник штабу – перший заступник командувача ВМС ЗСУ Андрій Тарасов.

Указ містить дозвіл залучати делегації представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

Нагадаємо, Росія не братиме участі в слуханнях щодо тимчасових заходів у справі про імунітет українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів у Міжнародному Трибуналі з морського права.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE