Politerno > Україна і світ > “Батьківщина” домагатиметься зміни закону про вибори – Крулько

“Батьківщина” домагатиметься зміни закону про вибори – Крулько

  • Травень 16, 2019
  • 175 Переглядів
  • Comments Off

Фракція «Батьківщина» домагатиметься того, щоб у Верховній Раді був проголосований закон про пропорційну систему з відкритими списками.

Про це повідомив заступник голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі NewsOne.

За його словами, це потрібно для того, щоб парламент оновився і був більш структурований, щоб було зрозуміло, яка коаліція.

«Це потрібно для того, щоб зняти корупційну мажоритарну складову, щоб парламент працював як законотворчий орган, а не як установа, де група депутатів думає лише про отримання коштів із держбюджету на свої округи і залежно від цього голосує чи не голосує, ходить чи не ходить до парламенту. Потрібно це й для того, щоб люди чітко  знали і розуміли, за кого вони голосують і кому віддають свою довіру», – пояснив політик.

Іван Крулько нагадав, що у 2014 році всі політичні сили, які є у парламенті, пообіцяли суспільству і виборцям, що змінять закон про вибори і встановлять таку систему, яка усуне корупційну складову, дуже часто наявну на мажоритарних округах.

Заступник голови партії «Батьківщина» переконаний, що наразі вкрай важливо повернути довіру суспільства. Інакше, існує велика загроза існуванню державності та про жодні не може йтися, підсумував народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні в парламенті відбулася термінова нарада депутатів-мажоритарників щодо можливих змін виборчого законодавства.

Please follow and like us: