Politerno > Україна і світ > Микитась заявив, що заступник Єрмака Татаров допомагав “віджимати” у нього Укрбуд

Микитась заявив, що заступник Єрмака Татаров допомагав “віджимати” у нього Укрбуд

  • 2 Грудня, 2020
  • 552 Переглядів
  • 0

Арештований і ув’язнений у СІЗО київський забудовник Максим Микитась розповів свою версію відносин із скандальним заступником голови ОП Олегом Татаровим.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбуці Максим Микитась, настав час “торкнутися і прихованої частини айсберга в історії з рейдерством Укрбуду”.

 

“З учорашнього дня на мейл [email protected] сипляться запити від ЗМІ. Юристи передали мені купу роздруківок і відповісти письмово з камери окремо кожному виданню фізично нереально. Тому, передаю для публікації відповіді по ряду повторюваних питань, тим більше, що майже всі запити від медіа в останню добу стосувалися в основному одного – ролі в історії з Укрбудом Олега Татарова”, – зазначив Микитась.

За його словами, знайомство з юристом відбулося у 2011-2013 роках. Перші контакти його з Укрбуд мали місце, коли він обіймав посаду заступника ГСУ МВС України. Під час одного з обшуків в «Укрбуді» було “вилучено” 300 тисяч доларів США. Тоді при вирішенні питання про їх повернення і відбулося знайомство бізнесмена з Татаровим.

Як стверджує Микитась, після втечі Януковича і звільнення Татарова з органів, в Укрбуд звернулися з проханням працевлаштувати його. Микитася, нібито, запевнили, що Татаров “сильний юрист для вирішення особливих питань”; 

“В Укрбуді він працював під керівництвом директора Майбороди. Вирішував питання з різними державними органами. Паралельно підробляв наданням юридичних та інших послуг ексоточенню Януковича. Пам’ятаю по кільком робочим питанням і ситуаціям. Його курирував в основному Майборода і вони були близькі; рік тому під час кризи Укрбуду його роль як фахівця “по схемам” була суттєвою і дуже неоднозначною. Він разом з Майбородою активно відстоював варіант заходу “інвестора” саме в особі Федотенкова. Хто там у них був головним ідеологом схем я точно не знаю”, – підкреслює бізнесмен.

За даними Микитася саме Татаров “був автором схем складених ним меморандумів за якими і вкрали Укрбуд”.

“Це він займався юридичним оформленням документів по перереєстрації «Укрбуду» на підконтрольних Майбороді та Федотенкову підставних осіб. Татаров юридично так склав документи, що я відразу позбавлявся контролю над активами Укрбуду під “гарантії” грошей на добудову ЖК “на потім”. Укрбуд девелопмент переоформили на підставних осіб, але грошей на добудову “нові господарі” так і не завели, а зосередилися на розпродажу активів (тема умов і сум меморандумів і що ще важливіше вигодонабувачів в подальших sales актуальна і буде освітлена окремо);

не втримаюся згадати, як рік назад при big розпилі Укрбуду вони з Майбородою не втомлювалися “пилососити” з укрбудівського пирога навіть крихти… наприклад, з осені-19 і по даний момент у дружин Татарова і Майбороди спільний бізнес – взуттєві магазини. Спочатку ця мережа була відкрита моєю дружиною і дружиною Майбороди, але рік тому дружина Татарова “зайшла” на частку моєї дружини.

або, подивіться, як багато квартир в дорогих ЖК Укрбуду оформлено на нього і його родичів, близьке оточення. “Купівля” як ви розумієте відбувалася не на загальних підставах, а часто з дисконтом до 70 відсотків”, – зазначає експрезидент “Укрбуду”.

Микитась заявляє, що коли його заарештували, саме Татаров відразу надіслав адвоката зі своєї орбіти, після чого бізнесмен швидко почав “тонути” по всіх фронтах.

“Так недавно мені повідомили, що нашу скандальну зустріч з питання консолідації заради порятунку Укрбуду, що коштувала мені свободи і 30 млн. гривень, Майборода потайки записав на відео як раз по ідеї Татарова, який і забезпечив його спецтехнікою. Щоб остаточно прибрати мене від Укрбуду в СІЗО;

особлива його роль була і в ланцюжку по дезінформації перших осіб держави щодо ситуації в Укрбуді. Але це вже інша, більш велика тема не для експрес відповідей. На моє щире переконання, Татаров причетний до трагедії «Укрбуду» і бід 13 тисяч сімей його інвесторів”, – додав бізнесмен.

Микитась звернувся до президента Зеленського і заявив, що вірить, що глава держави щиро переживає за долю України і просто не знає про те, що “провертають у нього за спиною”.

“І дізнатися про це ми усі повинні йому допомогти. (В перші в житті прошу репост і допомоги в поширенні інформації. Це і питання моєї в СІЗО безпеки)”, – резюмував підприємець.

Нагадаємо, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду призначила експрезиденту “Укрбуду” Максиму Микитасю запобіжний захід у вигляді варти з альтернативою застави у 100 млн грн.

Національне антикорупційне бюро веде кримінальну справу проти заступника керівника Офісу президента Олега Татарова.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE