Politerno > Україна і світ > Денисенко: Коломойському нема що втрачати. Закон про олігархів у його руках

Денисенко: Коломойському нема що втрачати. Закон про олігархів у його руках

  • 5 Червня, 2021
  • 419 Переглядів
  • 0

Закон про олігархів знаходиться в руках Коломойського. Цей закон Ігор Валерійович, може визнати вигідним для себе, і тоді його прийме Рада і ніякого розпуску парламенту не буде.

Про це на власній сторінці у Facebook пише виконавчий директор UIF Вадим Денисенко.

Отже, закон про олігархів внесено в Раду. Там немає нічого про антимонопольне законодавство чи про лобізм.

Якщо коротко – олігарх це той, у кого є 75 млн доларів, є причетність до фінансування партій чи мітингів і є зв‘язок зі ЗМІ (величина ЗМІ не має значення) – все це пишу на основі заяви голови фракції Голос, який описав цей документ.

Варіантів розвитку подій є аж два. Перший – закон в Раді провалюють, Раду розпускають і у нас нові вибори. Вірогідність сценарію дуже висока, бо Дамоклів меч висітиме над більшістю впливових стейкхолдерів Ради.

Другий варіант Рада голосує. Як це можливо? У Зеленського традиційно є 207-209 голосів власної фракції. Зараз точно зрозуміло, що не проголосує Голос (як мінімум тому, що під «олігархат» підпадає Фіала), не голосуватиме ЄС (Порошенко), не дасть голосів ОПЗЖ та Батьківщина. Довіра – під великим питанням, адже Веревський не може не розуміти, що навіть, якщо він не ввійде в перший список олігархів, то має всі шанси з‘явитися у наступному.

Єдина людина, яка не мала б переживати за цей закон – Ігор Коломойський, бо йому нема що втрачати, як би це дивно не звучало. І навіть більше, цей закон покаже Заходу, що Зеленський бореться з Коломойським, який офіційно визнаний олігархом. Простіше кажучи, від статусу олігарха, його життя не зміниться на гірше, а перед Заходом влада буде рапортувати про наведення порядку і встановлення нових правил гри.

Тому, як би це дивно не звучало, але закон про олігархат зараз знаходиться в руках Коломойського.

Правда, є ще третій варіант. Закон не приймають і нічого не відбувається. Але це призведе до падіння президентського рейтингу і ми повернемося до історії про слабкого президента.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE