Politerno > Україна і світ > “Україна переможе”: Джонсон у Раді анонсував новий пакет військової допомоги

“Україна переможе”: Джонсон у Раді анонсував новий пакет військової допомоги

  • 3 Травня, 2022
  • 203 Переглядів
  • 0

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у своєму виступі перед Верховною Радою оголосив про новий пакет військової підтримки України.

Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди”.

 

“Ближчими тижнями ми надішлемо вам Brimstone, це протикорабельні ракетні системи, а також броньовані машини, щоб евакуювати людей із захоплених територій і загрозливих ділянок… Ми маємо новий пакет підтримки на 300 млн фунтів стерлінгів”, – сказав Джонсон. 

За його словами, у пакет також увійдуть радари, “щоб визначати, де перебуває артилерія, що націляється на ваші міста, і дрони, щоб підсилити вашу піхоту і ваші наступальні сили”.

Джонсон сказав, що він прагне зміцнити Україну такою мірою, щоб ніхто ніколи не насмілився зазіхати на неї.

Він висловив упевненість, що Україна переможе у війні, а історії про її звитягу переповідатимуть з покоління до покоління.

“Про це розповідатимуть онукам і правнукам, що українці навчили цілий світ, що брутальна потуга агресора нічного не може заподіяти народові, який обрав свободу. Вони скажуть, що українці своєю впертістю, своєю жертвою довели, що гармати і танки не можуть придушити націю, що бореться за свою незалежність. Ось чому я вірю і знаю, що Україна переможе.

Ви довели, що має слушність стара приказка: не розмір собаки важить, а розмір битви, куди прийшов битися собака. Не знаю, чи така ідіома є в українській мові, але я думаю, що ви зрозуміли”, – сказав Борис Джонсон.

Він визнав, що Захід надто повільно реагував на анексію Криму та напад на Донбас 2014 року, і заявив, що більше немає права на повторення цією помилки.

Нагадаємо, внаслідок масованих авіабомбардувань території заводу “Азовсталь” російськими окупантами загинули двоє жінок, близько десяти людей було поранено.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь