Politerno > Україна і світ > Маріонетки Кремля проситимуть Путіна включити Херсонську область до складу Росії без референдуму

Маріонетки Кремля проситимуть Путіна включити Херсонську область до складу Росії без референдуму

  • 11 Травня, 2022
  • 304 Переглядів
  • 0

Призначена окупантами так звана влада Херсонської військово-цивільної адміністрації проситиме Путіна включити Херсонську область до складу Росії.

Про це повідомляє російське пропагандистське видання РИА Новости з посиланням на колаборанта Кирила Стремоусова.

“Місто Херсон – це Росія, жодних ХНР (Херсонської народної республіки – ред.) на території Херсонської області створюватись не буде, референдумів не буде. Це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента Російської Федерації, та буде прохання включити область до складу повноцінного регіону РФ”, – зазначив Стремоусов.

За словами ставленика Кремля, Херсонська область планує до кінця року повністю перейти під законодавство Росії. А структура влади на Херсонщині нібито вибудовуватиметься за аналогією з російськими регіонами. 

Колаборант додав, що банк для введення рубля на Херсонщині запрацює до кінця травня, і в перспективі він буде інтегрований з російським Центробанком.

Повідомляється також, що російські окупанти під час нападу змогли “повністю відрізати Україну від Азовського моря”, а також з’єднати території Херсонської та Запорізької областей із псевдореспублікою “ДНР”.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE