Politerno > Україна і світ > ЗСУ перегрупувалися у Сєвєродонецьку та намагаються повернути місто – ВЦА

ЗСУ перегрупувалися у Сєвєродонецьку та намагаються повернути місто – ВЦА

  • 4 Червня, 2022
  • 306 Переглядів
  • 0

ЗСУ вживають заходів для повернення Сєвєродонецька під повний свій контроль і впевнені, що “все вдасться”.

Про це повідомив керівник ВЦА Сєвєродонецька Олександр Стрюк в ефірі телемарафону.

“Я б не сказав, що окупований. Був певний військовий успіх з боку орків, яким вдалося пройти в місто і захопити досить суттєву його частину, майже розділивши навпіл, якщо ми кажемо про житлові квартали, де вони можуть себе почувати впевнено. Але нашим військовим вдалося перегрупуватися, побудувати лінію оборони. І зараз вживаються всі необхідні заходи для того, щоб все ж таки місто повернути під повний контроль України. Місто залишається українським”, – розповів Стрюк.

“Наші військові вживають всі відповідні заходи, щоб відтіснити ворога з території міста, ведуться позиційні вуличні бої. Це супроводжується постійними артилерійськими обстрілами. Ситуація досить напружена, але є сподівання і є впевненість наших Збройних Сил, що все вдасться”, – додав він.

За словами голови військової цивільної адміністрації, до початку штурму в Сєвєродонецьку залишалося близько 13 тисяч населення.

“Враховуючи, що вже третю добу йдуть постійні вуличні бої, те населення, яке було, воно й залишається, за винятком невеликої частини, яку оркам вдалося вивезти з міста примусово на окуповану територію”, – зазначив керівник ВЦА..

3-го червня очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що окупаційні війська раніше захопили близько 70% Сєвєродонецька, але ЗСУ посунули їх назад приблизно на 20%. 

Нагадаємо, журналісти Яніна Соколова та Юрій Бутусов повідомляють, що нардепка з фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла перебуває у Сєвєродонецьку, де бере участь у постановці бойових завдань командирам підрозділів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE