Politerno > Україна і світ > Путіну шукають заміну, але після рішення Гааги робить це вже не він сам — ГУР

Путіну шукають заміну, але після рішення Гааги робить це вже не він сам — ГУР

  • 18 Березня, 2023
  • 560 Переглядів
  • 0

Після рішення Гааги про ордер для Владіміра Путіна настрої в Кремлі стали більш тривожними, російському диктатору вже шукають заміну, проте робить це вже не він сам.

Про це представник ГУР МО Андрій Юсов розповів під час телемарафону

“Російські пропагандисти не вийшли зі своїми традиційними шоу, де обговорювали саме Гаагу, тому що сам факт обговорення цієї новини навіть для зазомбованого населення РФ був би дивним і занадто тривожним “дзвінком”, – пояснює Юсов. – Бо розповідати, що “спецоперація” йде за планом, а потім отримати розшук і припис до арешту від МКС – це навіть Соловйову і Скабєєвій буде важко ці речі поєднати між собою”. 

Таким чином, коло спілкування Путіна звужується, зазначає Юсов. Він стає все більш токсичним і для зовнішнього світу, і всередині Росії. 

“Зокрема, у вежах Кремля все більше незадоволення від того, що відбувається. Все більш похмуре усвідомлення перспектив, а саме геополітичної катастрофи режиму Путіна. І так, вже мова йде про пошук наступника Путіна і шукає його вже не Путін”, – заявив Юсов.

17 березня Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт російського президента Владіміра Путіна та омбудсмена РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової за співучасть у викраденні дітей з України. Як наслідок, у 123 країнах, які ратифікували Римський статут, вони повинні бути заарештованими, після чого їх мають передати до суду.  

Нагадаємо, 22 лютого 2023 року НАБУ та САП повідомили ексміністру інфраструктури Андрію Пивоварському про підозру у зловживанні службовим становищем, яке нібито завдало державі збитків на суму понад 30 мільйонів доларів у 2015 році. 17 березня Пивоварський повідомив, що за нього була внесена застава у 9,997 млн грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE