Politerno > Україна і світ > На заступника голови податкової, якого називають “юристом Гетманцева”, скоїли замах. Що відомо?

На заступника голови податкової, якого називають “юристом Гетманцева”, скоїли замах. Що відомо?

  • 18 Серпня, 2023
  • 1319 Переглядів
  • 0

Учора, 17 серпня, був скоєний замах на вбивство виконувача обовʼязків заступника голови Державної податкової служби України Євгена Сокура.

Про це повідомив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Зі вчора почали просочуватися окремі чутки, але поліція просила не розголошувати до ранку жодної інформації. До ранку. Тому відповім всім одночасно зараз», — написав він.

Гетманцев розповів, що напад стався в центрі міста (місто він не вказав, однак, імовірно, йдеться про Київ) о 7:50. Замовниками депутат називає «схемщиків», що втратили «бізнес» та «перейшли межу».

За його словами, Євгена вдалося врятувати завдяки злагодженим діям співробітників Департаменту карного розшуку Національної поліції. Виконавці були затримані та дають покази на замовників.

Очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко підтвердив, що Національна поліція попередила напад на заступника керівника податкової служби України. Фігуранти затримані, зазначив він.

Що відомо про Сокура?

На сайті податкової вказано лише те, що він є виконувачем обов’язків заступника голови ДПСУ, має VI ранг державного службовця (найвищий — I ранг, найнижчий — IX). У червні там було повідомлення про те, що Євген Сокур представляв напрями цифровізації ДПС.

Як писав портал «Антикор», який проаналізував підписи в Getcontact, люди називають Євгена Сокура «Помічник Дані», «Сокур Женя помічник Гетманцева», «юрист Гетманцева» та «прессекретар Гетманцева».

А за даними журналістів програми «Гроші», Сокур брав участь у відборі на посаду очільника департаменту економічного аналізу, але не пройшов — 18 квітня 2022 року переможницею оголосили Марину Баряхтар. Однак через три дні вона, як стверджується, відмовилася від посади. Відтак переможцем оголосили Сокура, у якого не було досвіду. А вже 7 травня, через п’ять днів, його призначили виконувачем обовʼязків голови ДПС.

Нагадаємо, “Армія дронів” відправляє на фронт понад 270 ударних українських безпілотників Vampire.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE