Politerno > Україна і світ > “№1 у рейтингах люди тепер можуть запхати собі туди, звідки він і взявся” – Дроздов про “дипломата” Залужного

“№1 у рейтингах люди тепер можуть запхати собі туди, звідки він і взявся” – Дроздов про “дипломата” Залужного

  • 7 Березня, 2024
  • 2441 Переглядів
  • 0

Остап Дроздов

Ось і казочці кінець про всенародного улюбленця, кумира всія Ukraine, непорочної ікони, героя всіх героїв, володаря найвищого рівня довіри серед усіх сущих публічних персон країни.

І чим тепер народний кумир відрізняється від Венедіктової, яка виторгувала посаду посла в Швейцарії взамін за мовчазне покривання політично зумовлених злочинів у Генпрокуратурі?

І чим тепер народний кумир відрізняється від Тарана, який «розведення військ» і перекидку 10 млрд грн з оборонного бюджету в велике крадівництво обміняв на посаду посла в тихій-любій Словенії?

І чим тепер народний кумир відрізняється від послині в Болгарії, яка оральними пестощами досягла цієї посади? Без освіти, без фаху, без дипломатичного досвіду.

І чим тепер народний кумир відрізняється від Рєзнікова, якого після золотих яєць за 17 грн теж планували сховати в Лондоні, та британці в останню мить заветували?

І чим тепер народний кумир відрізняється від типового українського політика, який своє становище і співучасть бартером міняє на дипломатичний імунітет у козирній країні Європи?

Сім’я і діти будуть прилаштовані в Західній Європі, житимуть на державному утриманні – а ви собі махайтеся з “глухим кутом”, куди все причвалало під баттутою генерала. А №1 у рейтингах люди тепер можуть запхати собі туди, звідки він і взявся: з нічого, з відсутності позиції, з суцільної тиші, з обнімашок із Єрмаком-Арестовичем-Ківаловим тощо.

І не треба про «силоміць випхали з країни», їй богу. Красивий звал. Вишуканий договорняк. Торгашество найвищої проби. Відкуп. Підкуп. Обоє рябоє.


Як повідомлялося, Володимир Зеленський погодив кандидатуру Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії, Міністерство закордонних справ України спрямувало британській стороні відповідний запит.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE