Politerno > Україна і світ > Росіяни беруть під свій контроль село, чим можуть замкнути кільце довкола Ямполя – військовий

Росіяни беруть під свій контроль село, чим можуть замкнути кільце довкола Ямполя – військовий

  • 19 Січня, 2026
  • 44 Переглядів
  • Comments Off

На півночі Донецької області село Закітне переходить у червону зону.

Про це повідомив військовослужбовець 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ з позивним “Мучной”. 

Автор телеграм-каналу Muchnoy ✙ Jugend пише, що росіяни вже фіксувалися у західній та північно-західній частинах населеного пункту. На інтерактивних картах українського інформаційного ресурсу DeepState, датоіваних 17 січня, село перебуває ще у сірій зоні. З тієї ж карти видно, що його окупація може замкнути кільце довкола українських позицій в районі селища Ямпіль.

“Мучной” тим часом зауважує, що кадри візуального контролю вже фіксують демонстрацію ворожих прапорів на цій локації. Військовий вважає це спробою створити ілюзію контролю та тиснути психологічно.

Генеральний штаб ЗСУ у своєму вечірньому зведенні також зафіксував ворожі штурми у районі Ямполя.

“Мучной” додає, що ворог активно працює дронами та артилерією по районах Різниківки та Кривої Луки. Військовий каже, що за характером ударів і концентрацією вогню виглядає так, що саме ці напрямки росіяни розглядають як перспективні для подальшого тиску.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE