Politerno > Прес-релізи > Як вибрати ноутбук для віддаленої роботи

Як вибрати ноутбук для віддаленої роботи

  • 30 Жовтня, 2024
  • 62 Переглядів
  • Comments Off

Ноутбуки максимально витіснили стаціонарні комп’ютери з більшості українських домівок. Сьогодні ПК найчастіше зустрічаються у тих, хто працює з «важким» софтом (наприклад, у графічних дизайнерів). Інші користувачі віддають перевагу легким, ергономічним, автономним і доступним за вартістю лептопам, на яких можна виконувати масу завдань, від перегляду мультимедійних файлів до внесення даних у документальні таблиці. Про те, на що звернути увагу під час купівлі ноутбука для віддаленої роботи, розповідаємо у статті.

Популярність бренду

Насамперед необхідно визначитися з переліком перевірених брендів, які пропонують надійну комп’ютерну техніку для повсякденного використання. Наприклад, можна Lenovo Ideapad купити або подивитися на пристрої від Apple. Треба відштовхуватися від особистих переваг, оглядів експертів і бюджету.

Екран

Що більший екран, то комфортніше працювати за ноутбуком. Але занадто великий дисплей незручний для тих, хто носить лептоп із собою на роботу або навчання. Зазвичай користувачі віддають перевагу моделям з діагоналлю екрана від 15–16 дюймів, чого достатньо для більшості завдань. Менші ноутбуки, які також називають нетбуками, ідеальні для транспортування. Великі лептопи на 17–18 дюймів більше задовольняють потреби професійних геймерів.

Крім розміру екрана, потрібно уточнити його роздільну здатність. Що вищий показник, то якісніше транслюється зображення на дисплеї. При цьому зі збільшенням розмірів лептопа підвищуються і вимоги до оптимальної роздільної здатності, наприклад:

  • HD (1080 х 720) підходить для моделей до 13–14″;

  • Full HD (1920 х 1080) оптимальний для лептопів на 15–17″;

  • 4К (3840 х 2160) — для найбільших ноутбуків.

Особливості «начинки»

Під час вибору ноутбука слід уточнити тип процесора. Два найпопулярніші бренди — AMD Ryzen і Intel, обидва заслуговують на увагу і не мають особливих недоліків. Краще обирати «свіжі» версії (5/7 та вище), що гарантує швидкодію лептопа і довгий термін його коректної роботи. Важлива й кількість ядер, яких для оптимальної роботи має бути не менше 8.

Ноутбук може продаватися без ОС або з попередньо встановленим забезпеченням, наприклад Windows, Linux або iOS. Кожне з них має свої плюси і мінуси — це справа суб’єктивного вибору. Важливо уточнити можливість автоматичного оновлення ОС, що дає змогу лептопу довго не перетворюватися на «цеглу».

Оперативна і внутрішня пам’ять

Оперативна впливає на те, як швидко і коректно зуміє обробляти ноутбук поставлені завдання. ОЗП краще вибирати якомога більше, оскільки вона не розширюється периферійними аксесуарами. Рекомендований мінімум — від 8 ГБ, а найтоповіші моделі оснащуються ОЗП на 16–32 ГБ. Внутрішня пам’ять необхідна для зберігання користувацьких файлів. Рекомендований мінімум — від 512 ГБ, а за роботи з ресурсоємними іграми або великоваговими файлами — від 1 ТБ.

 

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE