Politerno > Україна і світ > Арсен Аваков наказав кожному, хто брав участь у “прориві кордону” з’явитися в поліцію

Арсен Аваков наказав кожному, хто брав участь у “прориві кордону” з’явитися в поліцію

  • 11 Вересня, 2017
  • 1503 Переглядів
  • 0

Кожен персонаж із тих, хто брав участь у прориві кордону й нападі на прикордонників і поліцейських зазнає покарання з боку закону стверджує глава МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що Михайло Саакашвілі має або оформити свій в’їзд в Україну на пункті “Шегіні”, або в Міграційній службі. Про це він написав у Facebook, заявивши, що “провокація вдалася”, хоч і безкровно, і що всі причетні понесуть покарання.

Аваков нагадав, що за фактом організації прориву кордону Національна поліція порушила кримінальну справу за “важкою” статтею ст.332 ККУ про незаконне переправлення людей через кордон.”. Кожен персонаж із тих, хто брав участь у прориві кордону й нападі на прикордонників і поліцейських буде “офізічений”, встановлений і зазнає покарання з боку закону” – заявив голова МВС.

На його думку, “Саакашвілі і всім, хто незаконно перейшов кордон, потрібно негайно вибрати з двох варіантів: прибути в пункт пропуску “Шегіні” і пройти процедуру оформлення та/або прибути в підрозділ Міграційної служби”.

“Всім учасникам “прориву”, в тому числі народним депутатам, належить з’явитися в поліцію для надання свідчень”, – додав Аваков.

Аваков запевнив, що 10 вересня “намагався зробити все, щоб вивести прикордонників і поліцейських із політичного процесу”.

“Я заборонив і тим, і іншим застосовувати зброю й силові дії до учасників масових акцій біля кордону. Ми розділяли потоки, продумували логістику і думали про безпеку присутніх людей – перш за все”, – зазначив він.

“Ми працювали весь день на локалізацію та запобігання провокацій на зіткнення прихильників і противників Саакашвілі. Ми блокували і затримали кілька десятків людей “спортивної статури”, які приїхали на кордон влаштувати “махач”, – повідомив голова МВС.

Аваков пояснив: “Під вечір ми не стали перекидати загін поліцейських тактиків із “Краковця” в “Шегіні”, адже ймовірність спалаху конфлікту у “Краковці” між протиборчими людьми була висока”.

“Провокація все ж відбулася. Крові не було – добре … але ціна всього цього виявилася надто високою”, – заявив він.

Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон в неділю ввечері. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону.

Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в “чистилище” “Миротворця“.

Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.

В МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE