Politerno > Україна і світ > З сьогоднішнього дня до Тимошенко вишикується черга, – політолог

З сьогоднішнього дня до Тимошенко вишикується черга, – політолог

  • 11 Вересня, 2017
  • 2318 Переглядів
  • 0

В ситуації невпевненості у внутрішній легітимності влади, силовики, як водиться в небезпечних ситуаціях, вирішили не сильно рвати одне місце. Тобто інші силовики  будуть йти на “беспредєл” з іще меншим бажанням і почнуть здавати своїх благодійників.

Пише у своєму блозі політичний аналітик Тарас Загородній, коментуючи ситуацію з поверненням Міхеїла Саакашвілі:

Загалом, з завтрашнього дня до Юлії Тимошенко вже почнуть бігати учасники “коаліції” як до найбільш ймовірного президента з криками “ми завжди були за вас і думали тільки за вас, але нас змусили самі знаєте, хто”.

“Народному фронту” буде легше в цій ситуації. Багато з них до цих пір мають партійні квитки “Батьківщини”, з яких потрібно тільки змахнути пил. Тільки не дай Бог переплутати з партійним квитком “Фронту змін”. Зараз це зовсім не в моді. І навіть загрожує.

Перші, хто добіжить ще зможуть потрапити до ліміту “жіноче серце не камінь” і вимолити прощення. Але є підозра, що цей ліміт зовсім невеликий. Як і місця в партійному списку і на мажоритарних округах на дострокових виборах.

А ті, хто буде занадто довго думати ризикують потрапити в розряд “вчасно знайди винуватого”. Це загрожує вже реальними посадками.

Юлія Володимирівна, хоч і жінка, але в баранячий ріг, якщо треба згорнути може. Тим більше, що їй все ж таки напевно прикро, що більшість мужиків – політиків жодного разу не сиділо, а вона аж два рази. Як кажуть грантоїди “в наявності прояв гендерної нерівності та сексизму”.

Коротше, когось великого потрібно точно посадити. А краще двох. народ зачекався

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE