Начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов повідомив, що в Криму створене повноцінне угруповання військ.
Про це він заявив на засіданні колегії Міноборони, передає РИА Новости.
За його словами, флот РФ в Чорному морі поповнився шістьма підводними човнами, двома фрегатами, що мають на озброєнні крилаті ракети “Калібр”, трьома дивізіонами берегових ракетних комплексів “Бал” і “Бастіон”.
Герасимов запевнив присутніх, що всі командувачі військами набули бойовий досвід під час військових дій в Сирії.
Набутий в останні п’ять років досвід, на думку начальника російського Генштабу, дозволив розширити військову присутність РФ в світі.
“Зростання бойових можливостей Збройних сил в останні п’ять років дозволило істотно розширити масштаби військової присутності РФ в стратегічно важливих районах світу”, – констатував Герасимов на колегії Міноборони.