Politerno > Україна і світ > Саакашвілі конкретизував, яку з владних посад готовий зайняти (Відео)

Саакашвілі конкретизував, яку з владних посад готовий зайняти (Відео)

  • Грудень 12, 2017
  • 348 Переглядів
  • 0

Екс-президент Грузії та лідер партії “Рух нових сил” Міхеіл Саакашвілі заявив про відсутність президентських амбіцій в Україні. Водночас він зазначив, що готовий очолити уряд України.

Про це Саакашвілі заявив в ефірі телеканалу “Zik”.

“Я готовий узяти відповідальність у нормальному уряді України однозначно. Я ніколи не балотуватимуся під жодним соусом у президенти України”, – сказав Саакашвілі.

За його словами, главою України має бути лише українець, який народився і виріс в Україні.

“Я прожив понад 13 років в Україні, але українці зі стажем мають бути президентами, а в уряді можуть працювати різні люди залежно від потреб України”, – пояснив він.

Лідер “Руху нових сил” розповів, що отримував раніше від президента Петра Порошенка пропозиції очолити український уряд, але відмовив йому.

“Він увесь час натякав, мабуть, Яценюку, що я наступний прем’єр-міністр, але коли я дізнався, що він натякав, я сказав: “Петре Олексійовичу, невже ви це говорите?”. Він говорить: “Чом би й ні?”. Я сказав: “Ні!”, – розповів Саакашвілі.

Раніше, екс-президент Міхеіл Саакашвілі вже заявляв, що Україні потрібен нова влада і новий уряд, який він готовий очолити. Про це він сказав під час виступу на віче, яке відбулось 19 листопада на площі Конституції під ВР.

Поділитися: