Politerno > Україна і світ > Саакашвілі каже, що готовий очолити новий уряд, якщо потрібно (Відео)

Саакашвілі каже, що готовий очолити новий уряд, якщо потрібно (Відео)

  • Листопад 19, 2017
  • 376 Переглядів
  • 2

Екс-президент Грузії та лідер “Руху нових сил” Міхеіл Саакашвілі заявив, що Україні потрібен нова влада і новий уряд, який він готовий очолити.

Про це Саакашвілі заявив під час виступу на віче, яке відбулось 19 листопада на площі Конституції під ВР.

“Україна потребує нової влади, створення нового уряду, маємо разом створити їх, я готовий робити це разом з вами. Маємо знайти нових людей для нового уряду … Я готовий разом з вами очолити цей процес і готовий очолити цей уряд, якщо потрібно”, – заявив Саакашвілі.

“3 грудня – початок “народного імпічмента”. … Ми створили інформаційні центри у кожному регіоні України. … 3 грудня – “година ікс”, для нас, для них і для країни. Я буду їздити по країні, піднімати людей, без жодних провокацій, мирно і спокійно, обґрунтовано, з конкретним планом і кандидатами на конкретні посади”, – зазначив лідер “РНС”.

“До 3 грудня ми чекаємо, якщо влада не виконує наших вимог, ми оголошуємо “народний імпічмент”, – додав Саакашвілі.

Участь у заході беруть кілька сотень людей, площа перед ВР заповнена. Зі сцени виступали активісти “РНС”, народні депутати Сергій Лещенко та Юрій Дерев’янко та ін.

Як відомо, акція під ВР почалася з “Всеукраїнського збору” за велику політичну реформу 17 жовтня. Її учасники вимагали ухвалити закони про скасування депутатської недоторканності, створення Антикорупційного суду і зміни виборчого законодавства.

Учасники акції встановили під ВР кілька наметів.  19 жовтня політична партія “Рух нових сил” та депутати “Сапопомочі” вирішили продовжувати протестну акцію під парламентом, решта учасників мітингу з акції вийшли.

Ввечері 21 жовтня учасники акції під Верховною Радою утворили військовий табір та заявили про ультиматум президенту Петру Порошенку, вимагаючи внесення до парламенту законів про Антикорупційний суд та про імпічмент.

22 жовтня, у своєму виступі на площі Конституції, екс-глава Одеської ОДА та один з організаторів “Всеукраїнського збору” Міхеїл Саакашвілі повідомив, що акція триватиме “мінімум до наступного пленарного тижня” – 7 листопада.

На “Марші обурених”, який відбувся за ініціативи Саакашвілі 12 листопада, учасники заявили про вимогу ухвалити закон про імпічмент до 3 грудня. У разі, якщо цю вимогу не буде виконано, буде оголошено про “народний імпічмент”. Також тоді Саакашвілі анонсував створення тренувального табору під Радою

Please follow and like us:

2 Comments Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *