Politerno > Україна і світ > Саакашвілі не продався Пороху, і не зрадив Майдан, він просто повернув ніс за вітром – Касьянов

Саакашвілі не продався Пороху, і не зрадив Майдан, він просто повернув ніс за вітром – Касьянов

  • Грудень 17, 2017
  • 436 Переглядів
  • 1

“Еліти” злякалися нового Майдану, коли на вулиці вийшли десятки тисяч людей. Еліти домовилися випустити пар, злити маргіналів і направити процес у русло рутинної легальної “політичної боротьби”.

Не треба любити політиків. Ні в якому разі. Любіть близьких, рідних вам людей, любіть своїх собак і кішок, улюблені місця, запавші в душу книги, фільми, музику . Або ж любіть самих себе, але не сходьте з розуму за політиками, президентами, царями, месіями.

Такі побажання висловив напередодні ввечері відомий активіст і публіцист Юрій Касьянов, реагуючи на резонансну заяву Міхеїла Саакашвілі про можливі домовленості з Порошенком.

І коли ви перестанете їх любити, ви зрозумієте, що виходити на Майдан або не виходити – залежить не від слів Саакашвілі, а від того, чого хочете особисто ви. Ви раптом побачите, що і Саакавшівілі, і Порошенко – ніхто без вашої любові. Коли ви їх не любите, їм не вірите, і живете своїм розумом, політики стають маленькими і смішними, безглуздими і потворними.

Саакашвілі не продався Пороху, і не зрадив Майдан, він просто повернув ніс за вітром – як істинний політик. Як робив це, будучи в команді президента, на посаді губернатора, в боротьбі з Яценюком. Все буденно і просто – “еліти” злякалися нового Майдану, коли на вулиці вийшли десятки тисяч людей.

Еліти домовилися випустити пар, злити маргиналів (Семену – привіт) і направити процес у русло рутинної легальної “політичної боротьби”.

Буде антикорупційний суд – з компромісами, буде працювати НАБУ – із застереженнями, буде принесена сакральна жертва – Югой Луценко. Саакашвілі отримає партію, місце в парламенті, прописку в Києві.

Ви хотіли більшого? Не в цей раз. А тоді, коли ви самі цього захочете. Ви, а не Яценюк, Кличко, Порошенко, Тимошенко, або Саакашвілі. Думайте своєю головою, і робіть так, як вважаєте за потрібне. І тоді все вийде.

P.S. Від революції за імпічмент, проти бариг – до петиції до бариг з низьким проханням розглянути закон про імпічмент. Будку слід розгойдувати акуратно, щоб господарів не знудило.

Юрій Касьянов

Читайте також: Кличко купив коптери DJI, попіарився з Джуліані, і розпиляв чергові 120 тисяч доларів – Касьянов

Поділитися: