Politerno > Україна і світ > Андрій Сенченко про агентів під прикриттям

Андрій Сенченко про агентів під прикриттям

 • 5 Лютого, 2018
 • 1634 Переглядів
 • 0

Кремль в очікуванні: з відкриттям весняної сесії Верховної Ради стане остаточно ясно, чи вдасться його агентам, прихованим і явним, не допустити підписання закону, який визнає Росію країною-агресором, а територію ОРДЛО окупованою.

У стані переконаних ворогів України, які давно окопалися в політиці і різних структурах влади, помітна суєта. Агенти під прикриттям мандатів не сходять з екранів телевізорів і продовжують віщати на всю країну про “громадянський конфлікт”. Їх заклинання на тему реалізації т. зв. Мінських угод зайвий раз підкреслюють, що цього лиха треба уникнути за будь-яку ціну.

Агенти з адвокатськими посвідченнями, користуючись статусом захисників Януковича, обвинуваченого в державній зраді, з трибуни Оболонського суду втовкмачують всій країні пропагандистські штампи ворога про переворот, хунту, криваві розправи над антимайданівцями і “пацифістами” з “Беркута”.

Агенти під прикриттям мантій, погон і різних посад поправляють маскування і готуються діяти в нових умовах. Всі разом вони намагаються деморалізувати українське суспільство, зіштовхнути між собою громадян, позбавити нас майбутнього.

І неважливо, хто вони – завербовані агенти чи просто ті, хто ненавидять нашу країну і її героїв, а, може, негідники і боягузи, готові, в разі чого, обслуговувати окупантів. До тих пір поки у них залишається можливість, діючи під прикриттям посад, шкодити нашій країні, вони небезпечні.

Правозахисному руху “Сила права” неодноразово довелося зустрічатися з такими, але недавно ми натрапили на них там, де не чекали, – в Новоград-Волинському міськрайонному суді.

На сайті Новоград-Волинської міської ради є спеціальний розділ, якого не зустрінеш в інших містах країни – “Новоград-Волинський військовий гарнізон”. В цьому суть сьогоднішнього життя п’ятдесятитисячного містечка, в якому розквартирована 30-та окрема механізована бригада, 54-й окремий розвідбат і 12-й окремий полк оперативного забезпечення.

За роки війни тут стільки разів звучав жалобний салют, що до нього звикли навіть птахи. Здавалося б, духом поваги до живих і полеглих героїв в місті має бути просякнуте усе.

Але це не так! “Сила права” організувала регулярні виїзні прийоми для надання правової допомоги військовослужбовцям, що отримали поранення і каліцтва, а також сім’ям загиблих. У минулому році постраждалими в суд було подано перші вісім заяв про встановлення юридичних фактів завдання їм шкоди внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни. До цього часу вже більше ста суддів в 22-х областях країни прийняли понад двісті подібних рішень, які зафіксували сотні доказів російських злочинів на нашій землі. Але група суддів Новоград-Волинського суду вирішила зайняти кругову оборону. Вони спільно виробили брехливу формулу, що дозволяє, як їм здається, безкарно уникати прийняття відповідальних рішень.

Спочатку суддя Людмила Савицька відмовила вдові загиблого воїна Тетяні Кирилюк, що залишилася з дворічним сином і однорічною донькою, у встановленні юридичного факту загибелі її чоловіка при виконанні обов’язку військової служби внаслідок російської збройної агресії. Мотивом відмови послужило те, що мова йде про нібито загальновідомий факт.

Який?! Загальновідомим є факт російської агресії, але ніяк ні факт загибелі старшого солдата Олександра Кирилюка внаслідок цієї агресії.

Слідом суддя Тетяна Заполовська відмовила важко пораненому старшині Володимиру Римареву у встановленні юридичного факту отримання поранення внаслідок російської збройної агресії з тих же мотивів, та ще в обгрунтування своєї брехні приплела той самий, прийнятий, але ще не підписаний закон, який визнає Росію агресором.

Все, що відбулося – не просто брехня і порушення закону. Це зухвала неповага до країни і її захисників.

Зараз в суспільстві йде дискусія про відповідальність за колабораціонізм, тобто співпрацю з ворогом в період збройного конфлікту в його інтересах і на шкоду своїй країні. Але чомусь, при цьому мова йде про наших громадян, які проживають на окупованих територіях. А якщо подумки уявити будь-який інший регіон країни під окупацією, то скільки депутатів, прокурорів, суддів, поліцейських та інших можновладців підуть на службу до ворога?

А тому владу нам належить чистити не тільки від тих, хто вкрав і погано сховав, не тільки від багатьох агентів під прикриттям, але ще і від бездушних чинуш, які боягузливо і дрібно зраджують нашу країну сьогодні і готових робити це завтра.

Андрій Сенченко, член політради партії “Батьківщина”, лідер Всеукраїнського руху “Сила права”

Читайте по темі: “Сила права” фіксує в судах докази для Гааги – Сенченко

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь