Politerno > Україна і світ > Нардепи від “Батьківщини” передали до НАБУ та ГПУ заяву щодо незаконної приватизації ГТС (Відео)

Нардепи від “Батьківщини” передали до НАБУ та ГПУ заяву щодо незаконної приватизації ГТС (Відео)

  • Березень 12, 2018
  • 292 Переглядів
  • 0

Народні депутати з фракції «Батьківщина» передали до НАБУ та до ГПУ заяву про злочин, що готується вищими посадовими особами щодо незаконної тіньової приватизації ГТС.

Відповідний документ підписали всі члени фракції на чолі з її лідером, Юлією Тимошенко.

Як зазначив в інтерв’ю журналістам заступник Голови партії Іван Крулько, який разом із колегами Сергієм Євтушком та Вадимом Івченком особисто передав заяву, у ній викладені чіткі вимоги до правоохоронних органів щодо захисту ГТС, яка є надбанням народу України.

Іван Крулько також повідомив, що у розпорядженні фракції «Батьківщина» є інформація про підготовку незаконної тіньової приватизації української ГТС.

«І на чолі цього процесу стоїть президент Порошенко. Зокрема планується передати у власність іноземним структурам 49% нашої ГТС. У «Батьківщині» не виключають, що за такими іноземними структурами стоїть зокрема і російський капітал», – зауважив політик.

Народні депутати від «Батьківщини» вважають недопустимим приватизацію найголовнішого стратегічного об’єкту України особливо в умовах російської агресії – «фактично здійснюється обкрадання України».

«З метою захисту інтересів України «Батьківщина» звернулась із заявою до НАБУ, а також аналогічну заяву подано до Генпрокуратури. Ми контролюватимемо дії правоохоронних органів щодо перевірки підготовки злочину з незаконної приватизації ГТС, а також, щоб до відповідальності  були притягнуті всі причетні до підготовки цього державного злочину», – сказав Крулько і додав, що, за оцінками експертів, вартість побудови такої ГТС становить 300 млрд євро.

Зі свого боку, Сергій Євтушок нагадав, що в України є два великі ресурси – ГТС і сільськогосподарська земля, які намагаються сьогодні вкрасти в українців.

«Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко захищатиме національні інтереси українців та наше національне багатство», – сказав парламентарій.

За його словами, українська газотранспортна система – це стратегічний дороговартісний проект, і утримувати її в належному стані та розвивати – це завдання влади.

«І ми різними способами спонукатимемо владу робити це», – наголосив Євтушок.

Вадим Івченко також нагадав, що свого часу, у 2007 році, парламент ухвалив законопроект про заборону приватизації ГТС.

«Сьогодні ми звернулися до правоохоронних органів задля того, щоб вони відкрили кримінальне провадження і почали розслідувати схему змови посадових осіб держави, зокрема Порошенко, з приводу шахрайських дій щодо ГТС», – зазначив  політик.

Як заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради, Стокгольмський арбітраж розвіяв міфи про “кабальні” газові контракти Юлії Тимошенко, визнавши їх вигідними для України.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *