Politerno > Україна і світ > Хакери злили в мережу російські паспорти Льовочкіна та Бойка

Хакери злили в мережу російські паспорти Льовочкіна та Бойка

  • Травень 23, 2018
  • 3901 Переглядів
  • Comments Off

Група російських хакерів зламала електронні пошти ряду відомих політиків, в результаті чого стало відомо про наявність у лідерів партії «Опозиційний блок» Сергія Льовочкіна і Юрія Бойка паспортів громадян Російської Федерації.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії  NewsNetwork.

«Ніщо не віщувало сенсацій, поки в рунеті не виявилася досить сенсаційна інформація, яка буквально підірвала Мережу та напевно буде мати політичні наслідки для деяких українських політиків. Йдеться про лідерів «Опозиційного блоку» Юрія Бойка і Сергієві Льовочкіна. Як говориться в повідомленні, днями група російських хакерів «зламала» електронні пошти кількох відомих політиків, серед яких український депутат Сергій Льовочкін», – повідомили журналісти NewsNetwork.

За їх словами, те, що викинули в Мережу ці хакери, безумовно, становить інтерес не тільки для соцмереж, але і для українських правоохоронців.

«У Мережі гуляє три дуже цікавих публікації. Перша – схема «Клірингового дому» (Україна), через який «відмиваються» накрадені гроші і про який неодноразово писали, в тому числі і вітчизняні ЗМІ. Також схема відходу від податків групи офшорних компаній, сліди яких ведуть до того ж Льовочкіна і його сестри народного депутата України Юлії Льовочкіної», – сказано в сюжеті.

Але найцікавіше, про що повідомляє NewsNetwork, – це опубліковані хакерами фотографії реальних паспортів громадян Російської Федерації на ім’я Льовочкіна Сергія Володимировича і Бойка Юрія Анатолійовича (зазначена на обох документах дата видачі – 10.01.2018).

«Цікаво, що скажуть з цього приводу в «Опозиційному блоці» і чи буде реакція їх колег по парламенту, а головне – українських правоохоронних органів на явні факти порушення законів України? А поки ми чекаємо, російські хакери, за їхніми запевненнями, продовжують вивчати вміст зламаних ящиків і обіцяють «засвітити» ще чимало цікавих подробиць», – йдеться в завершенні сюжету.

Як повідомлялось, один з лідерів Опозиційного блоку Сергій Льовочкін, колишній глава Адміністрації президента Віктора Януковича заявив, що вірить в перемогу на президентських виборах Анатолія Гриценка.

Читайте також: BBC: Порошенко заплатив від 400 до 600 тисяч доларів за першу зустріч з Трампом

 

 

Please follow and like us: