Politerno > Тернопільщина > Прокуратура Тернополя таки зобов’язала Нацполіцію розслідувати незаконну оплату батьками послуг садочків (Документ)

Прокуратура Тернополя таки зобов’язала Нацполіцію розслідувати незаконну оплату батьками послуг садочків (Документ)

  • Травень 23, 2018
  • 996 Переглядів
  • Comments Off

Нещодавно батьки дітей, яких вже понад рік місцева влада обмежує в конституційних правах щодо здобуття дошкільної освіти, подали заяву до місцевої прокуратури щодо вчинення злочину.

Цього разу місцева прокуратура відреагувала на заяву досить швидко, можливо, тому, що копія була надіслана Автомайданом до Генеральної прокуратури.

Відтак прокуратура м. Тернополя надіслала відповідну вимогу до Національної поліції з метою проведення досудового розслідування у рамках вчинення кримінального порушення.

Сподіваємося, що ця обставина вплине на керівників міста, та працівників освітньої галузі які перестануть «робити мамі нерви» і дасть змогу депутатському корпусу привести рішення ТМР у відповідність до Законів України та виключити дискримінаційну норму щодо можливості оплати батьками послуг садочків, які за законами та Конституцією є безкоштовними.

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

Читайте також: Батьків дітей без Тернопільської прописки примушують писати заяви про добровільну сплату послуг за відвідування садочків

Please follow and like us: