Politerno > Україна і світ > Тимошенко готова до співпраці з Садовим, Гриценком та Вакарчуком

Тимошенко готова до співпраці з Садовим, Гриценком та Вакарчуком

  • Листопад 2, 2018
  • 431 Переглядів
  • 1

Лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про відкритість до співпраці з партією “Самопоміч”, з політсилою Анатолія Гриценка “Громадянська позиція” і музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком.

Про це вона зазначила на прес-конференції у Львові, інформує у п’ятницю прес-служба “Батьківщини”.

“Ми готові до співпраці з партією “Самопоміч”, зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, із “Громадянською позицією” Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили”, – заявила Тимошенко.

Екс-прем’єр запропонувала “оцінювати підтримку політичних сил за результатами місцевих виборів”.

На думку Тимошенко, її команда “здобуде перемогу і на президентських, і на парламентських виборах”.

Якби вибори в парламент проходили зараз, то шість партій набрали би більше 5% підтримки і пройшли б до Верховної Ради.

Про це свідчать дані спільного опитування Центру “Соціальний моніторинг”, Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи “Рейтинг”. За ВО “Батьківщина” віддали б свої голоси 13,9%.

На виборах президента України за лідера Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлію Тимошенко готові проголосувати в першому турі 13,4% українців, за шоумена Володимира Зеленського – 7,6%, за чинного президента Петра Порошенка і лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка – по 7%, за співголову фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка – 6,9%.

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.