Politerno > Україна і світ > Новий президентський рейтинг: Тимошенко лідирує, Порошенко слідом за Зеленським

Новий президентський рейтинг: Тимошенко лідирує, Порошенко слідом за Зеленським

  • 1 Листопада, 2018
  • 1147 Переглядів
  • 0

На виборах президента України за лідера Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлію Тимошенко готові проголосувати в першому турі 13,4% українців, за шоумена Володимира Зеленського – 7,6%, за чинного президента Петра Порошенка і лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка – по 7%, за співголову фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка – 6,9%.

Такі дані спільного опитування центру “Соціальний моніторинг”, Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка, Київського міжнародного інституту соціології та соціологічної групи “Рейтинг”.

Згідно з отриманими результатами, лідера Радикальної партії Олега Ляшка готові підтримати 5,7%, музиканта і громадського діяча Святослава Вакарчука – 4,9%, за лідера партії “За життя” Вадима Рабиновича готові проголосувати 3,5%, за мера Львова, лідера об’єднання “Самопоміч” Андрія Садового – 2,5%, за лідера Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олега Тягнибока (який вже заявив про те, що не балотуватиметься – ІФ) – 1,8%, народного депутата, члена партії “Укроп” Олександра Шевченка – 1,7%, ще кілька кандидатів отримують підтримку менше 1% опитаних.

За іншого кандидата мають намір голосувати 3,4%, не змогли відповісти – 16,7%, не голосували б на виборах президента – 12,5%.

Крім того, серед тих, хто визначився і голосуватиме на виборах, 18,9% готові підтримати Ю.Тимошенко, 10,7% – В.Зеленського, по 9,9% – за А.Гриценка та П.Порошенка, 9 , 8% – за Ю.Бойка, 8% – за О.Ляшка, 7% – за С.Вакарчука, 4,9% – за В.Рабиновича, 3,5% – за А.Садового.

Загалом 75,8% респондентів сказали, що точно мають намір голосувати на виборах президента України або швидше за все мають намір прийти на вибори, 19,5% вважають, що точно не голосуватимуть або схилятимуться до того, що не голосуватимуть.

Під час дослідження було опитано 13 тисяч 684 респонденти. Опитування проводилося з 28 вересня до 16 жовтня 2018 року на всій території України за винятком АР Крим та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках не перевищують 0,85%.

Читайте також: Зеленський вирвався на друге місце у президентських перегонах – попереду Тимошенко

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE