Politerno > Україна і світ > Тимошенко: Рада має розслідувати причетність правоохоронців до корупційних оборудок президента (Відео)

Тимошенко: Рада має розслідувати причетність правоохоронців до корупційних оборудок президента (Відео)

  • Березень 12, 2019
  • 305 Переглядів
  • Comments Off

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко вимагає детально розслідувати нові факти корупції найвищого керівництва держави та силових структур на війні, які напередодні були оприлюднені ЗМІ.

Про це нардеп заявила з трибуни Верховної Ради.

«Із розслідування журналістів стали відомі додаткові дані про те, що керівництво ГПУ і СБУ були повністю втягнуті у махінації, їм платили хабарі і відкати. І  два силові органи – СБУ і ГПУ – були в долі і у справі. Це – шокова інформація. І сьогодні вона замовчується Верховною Радою України», – обурено сказала вона.

За словами Юлії Тимошенко,  парламент має негайно створити тимчасову слідчу комісію, яка встановить усіх причетних до «відкатів і відмивання «чорних» грошей бюджету оборонної галузі – на торгівлі на війні, на крові».

«Багатомільйонні оборудки з постачання неякісних і непридатних для використання запасних частин із країни-агресора контрабандою за завищеними цінами – і це все продавалось нашій армії у 2-4 рази вище, ніж вартість нових деталей. А потім через завод «Ленінська кузня», що належить Порошенку, гроші відмивались і розподілялись між корупційним оточенням президента», – зауважила Голова партії.

Як відомо, проект «Наші гроші з Денисом Бігусом» опублікував фінальний епізод розслідування про махінації із закупівлями в оборонній сфері, в якому стверджується, що українські правоохоронні органи роками покривали махінації групи Жукова-Гладковського, закривали кримінальні справи або «спускали на гальмах» розслідування.

«Податкова, Нацполіція, СБУ, прокуратура, НАБУ… Усі вони починали, але  ховали або спускали розслідування на гальмах. А якщо покопатися в реєстрі судових рішень, то стає зрозумілим інше – ці розслідування  «скисали» не безкоштовно», – йдеться в розслідуванні.

Читайте також: Порошенко має знятись з президентських виборів після скандалу в “Укроборонпромі” – Тимошенко (Відео)

Please follow and like us: