Politerno > Україна і світ > Нацкорпус заявляє, що СБУ закладає вибухівку в центрі Києва, щоб підставити активістів

Нацкорпус заявляє, що СБУ закладає вибухівку в центрі Києва, щоб підставити активістів

  • Березень 15, 2019
  • 1014 Переглядів
  • Comments Off

“Національний корпус” заявляє, що СБУ на чолі з заступником голови служби Віктором Кононенком готує закладки зброї та вибухівки в центрі Києва, щоб 16 березня на акції “Свинарчуків – за ґрати!” дискредитувати націоналістів.

Про це сказав член “Національного корпусу”, екс-командир розвідувальної роти “Азову” Сергій Коротких у Facebook.

“СБУ в особі Кононенка, зараз займається тим, що готує закладки в центрі міста, для того, щоб 16 березня дискредитувати національний рух, патріотичний  рух, добровольчий рух, шляхом звинувачення в тому, що це підготовка до військового чи збройного перевороту”, – заявив Коротких.

За його словами, марш 16 березня виключно мирний і будь-яка людина, яка прийде туди зі зброєю, – це провокатор, якого купила СБУ.

“Якщо завтра, ви побачите, що арештували когось із Національного корпусу, когось із людей, які критикують владу, то знайте, що – це провокація організована Кононенком, щоб дискредитувати мирний протест”, – додав він.

“Національний корпус” 16 березня о 12.00 планує провести акцію “#СвинарчуківПорошенка за грати”. Організатори стверджують, що не планують жодних силових та незаконних дій під час проведення заходу.

Сьогодны посольство США попередило американських громадян в Україні про те, що 16 березня в центрі Києва пройде мітинг “Національного корпусу”.

Читайте по темі: Явлення “Наріка”, вбивство Білецького і гетто для Порошенка. Як розвивається конфлікт президента і Нацкорпусу

Please follow and like us: