Politerno > Україна і світ > “Буде велика кількість молодих людей”: Порошенко заявив про наміри змінити команду

“Буде велика кількість молодих людей”: Порошенко заявив про наміри змінити команду

  • Квітень 7, 2019
  • 665 Переглядів
  • Comments Off

Кандидат у президенти Петро Порошенко заявив про наміри суттєво змінити свою команду та здійснювати подальші реформи. 

Про це Порошенко заявив ввечері 7 квітня в ефірі телеканалу “Україна”.

“Будуть змінені ключові речі. Буде змінено команду, буде велика кількість молодих людей. Зараз я маю велику кількість пропозицій, які ми аналізуємо і які будуть представлені”, – зазначив Порошенко.

“Буде суттєво укріплена обороноздатність держави. Будуть продовжені реформи, які забезпечать економічне зростання, подолання бідності і забезпечення добробуту”, – заявив кандидат.

Порошенко наголосив, що економічне зростання і рух до ЄС будуть “різко прискорені”, а вже у грудні 2019 року країнам-членам НАТО буде запропоновано підписати план дій щодо членства України в НАТО.

“Додому буде повернено наших полонених хлопців, які утримуються у в’язницях Москви. Буде зроблено багато кроків, які значно зміцнять мир. Зараз це буде моїм першим пріорітетом”, – заявив Порошенко.

“Ми точно знаємо, куди і як рухатися”, – додав він і назвав результати екзит-полів та підсумки першого туру виборів виборів-2019 “одним з найважчих уроків у своєму житті”.

“Це дуже сильний стимул, щоб мною було проаналізовано усі 5 років (правління – ред.) з усіма помилками, які було зроблено. На наступні 5 років цей урок я дуже добре засвоїв”, – заявив президент. 

Як повідомлялось, кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що не буде жертвувати територіями України в переговорах з главою Росії Володимиром Путіним по відновленню миру в країні.

В інтерв’ю телеканалу “Україна” Зеленський запевнив, що абсолютно готовий до переговорів з агресором, підкресливши, що територіальна цілісність держави є для нього ключовим моментом.

6 квітня під час зустрічі з представниками громадських організацій, президент Петро Порошенко заявив про необхідність “перезавантажити” НАЗК та САП, позбавити СБУ та інші правоохоронні органи функцій економічних розслідувань та створення нової служби фінансових розслідувань. 

Please follow and like us: