Politerno > Україна і світ > Рішення КС: Зеленський звинувачує “старі еліти і олігархів”

Рішення КС: Зеленський звинувачує “старі еліти і олігархів”

  • 1 Листопада, 2020
  • 417 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення Конституційного Суду щодо антикорупційного законодавства є публічним проявом змови частини старих еліт і олігархів проти президента і проти країни.

Про це глава держави написав у у Фейсбуці Facebook

 

“Я точно знаю, що сьогоднішній демарш Конституційного Суду – це публічний прояв змови частини старих еліт і олігархів проти президента і проти країни. Ніяк інакше. Конкретно проти. Бо тільки слабкий президент і слабка держава – запорука збереження їхнього корупційного способу життя. Інакше вони не вміють. Як там кажуть – на Хелловін всі чорти з політичного пекла відкривають свої справжні обличчя. Так співпало. Прізвища чортів ви прекрасно знаєте”, – зазначив президент.

Зеленський зазначив, що рішення КС – це “зовсім не про Конституцію, верховенство права, законність”, а швидше “про традиційну нашу брудну політику, коли своїм усе, а суспільству – злидні”, “це про те, як не можна робити в сучасному світі”

За його словами, “сьогодні на одній шальці терезів – знищення всього того, заради чого боролися на всіх наших Майданах”.

“Хіба ми не хочемо, щоб чиновники звітували перед суспільством? Чи щоб вони не нахабнішали все більше від безкарності? Чи щоб державний ресурс розподілявся справедливо, а не тільки для обраних олігархів? Ми, суспільство, вже неодноразово казали – так, хочемо нових відносин.А от Конституційний Суд, судді якого були призначені старою системою та моїми попередниками, тими самими, які завжди “руку на серце” й сорочку готові рвати за країну, вважають інакше. Всім їм конче потрібне збереження “касти недоторканних”.

… На іншій шальці терезів – повноцінна свобода. Повноцінні права людей і гарантії справедливості. Повноцінна сучасна держава, де будь-який чиновник може й повинен декларувати свій дохід та відправлятися у в’язницю, якщо його витрати сильно перевищують доходи”. – додав Зеленський.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE