Politerno > Україна і світ > Кабмін призначив службове розслідування щодо голови “Енергоатома” Котіна

Кабмін призначив службове розслідування щодо голови “Енергоатома” Котіна

  • 11 Червня, 2021
  • 266 Переглядів
  • 0

Кабінет міністрів призначив службове розслідування щодо в. о. президента “Енергоатома” Петра Котіна. У компанії стверджують, що це формальність для виконання припису НАЗК.

Про це йдеться у документі на сайті уряду, датованим 9 червня.

Так, згідно розпорядження №608-р від 9 червня 2021 року, комісія має провести службове розслідування протягом двох місяців. 

Розслідування проводиться на виконання припису Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 3 березня 2021 року, зазначають у розпорядженні.

Припис, про який ідеться, НАЗК внесло прем’єру Денису Шмигалю у березні 2021 року для усунення порушень антикорупційного законодавства в діяльності “Енергоатому” та скасування наказу підприємства щодо звільнення уповноваженого із реалізації антикорупційної програми та викривача Олега Поліщука. 

У коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” в НАЕК повідомили, що зазначене розпорядження Кабміну, по суті, є технічним і процедурним документом, затвердженим для виконання формальних вимог НАЗК щодо реалізації його приписів.

“Розпорядження ні на що не впливає, оскільки низкою судових рішень, зокрема Шевченківського райсуду Києва від 28 травня та 16 квітня, усі ініційовані НАЗК провадження були закриті раніше з огляду на відсутність складу правопорушення”, – роз’яснили в “Енергоатомі”.

Нагадаємо, у лютому детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки в НАЕК “Енергоатом” через розслідування у справі щодо продажу електроенергії за необґрунтованою ціною.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE