Politerno > Україна і світ > “Національний корпус” анонсував масові протести через арешти побратимів. ВІДЕО

“Національний корпус” анонсував масові протести через арешти побратимів. ВІДЕО

  • 7 Серпня, 2021
  • 525 Переглядів
  • 0

Після 16 годин розгляду справи проти представників Нацкорпусу, Шевченківський райсуд Києва обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці для всіх сімох затриманих, яких звинувачують у створенні злочинного угрупування.

Про це повідомила прес-служба “Національного корпусу”.

Партія називає затримання політичними переслідуваннями, замовником яких є влада.

У відповідь на рішення суду, лідер “Нацкорпусу” Андрій Білецький закликав всіх виходити на підтримку затриманих активістів.

“Це наші люди, я повторюся – наші люди. Не “Національного корпусу”, не ветеранського середовища, а саме наші, тобто українці, ті, які за неї тягнули, за неї були готові помирати, і за яких і ми, якщо треба, будемо готові помирати, бо це і є єдине, що називається націоналізмом – коли ти готовий тягнути за своє і за своїх”, – сказав Білецький.

Надалі “Нацкорпус” обіцяє розширювати протестні акції та зробити їх ще більш масовими.

“Оскільки влада вдалась до відвертих репресій – ми залишаємо за собою право на відповідь. Усвідомлюючи, що за всім цим стоїть влада, наші сили будуть спрямовані до тих, хто цю історію ініціював і хто нею керує”, – зазначили в партії.

Нагадаємо, мітинг на підтримку затриманих тривав з 10 ранку, а розійшлися люди лише після оголошення останнього вироку – біля третьої години ночі. За підрахунками ЗМІ, під судом постійно перебувало близько 2,5-3 тис. осіб.

Нагадаємо, 5 серпня СБУ провела в Харківській області оперативно-слідчі дії в межах кримінального провадження, фігурантами в якому є члени Національного корпусу. Були затримані сім активістів руху.

Під будівлею Шевченківського райсуду Києва зранку відбулася акція на підтримку затриманих членів харківського обласного осередку політичної партії “Національний корпус”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE