Politerno > Україна і світ > ППО перехопила літак контрабандистів, який порушив кордон України. ВІДЕО

ППО перехопила літак контрабандистів, який порушив кордон України. ВІДЕО

  • 7 Серпня, 2021
  • 323 Переглядів
  • 0

На Прикарпатті затримали літак Ан-2 і 4 осіб, які перебували на його борту, порушили кордон і намагалися втекти. Прикордонники говорять про використання повітряного судна для контрабанди.

Про це повідомлеяє ДПСУ.

 

У суботу на світанку прикордонники відділу “Порубне” Чернівецького загону зафіксували проліт Ан-2 з України в Румунію та у зворотному напрямку.

Вказаний літак відслідковувався оперативними групами Держприкордонслужби, тож коли порушник направився до кордону, інформацію про це передали прикордонним нарядам, які й виявили Ан-2 на держрубежі.

Прикордонний наряд у свою чергу передав інформацію про ймовірних контрабандистів до підрозділу ППО Збройних сил України. З військового аеродрому в повітря підняли військовий літак для примусової посадки Ан-2.

“Невдовзі під час приземлення літака на одному з аеродромів в Косівському районі Івано-Франківської області, за десятки кілометрів від кордону, оперативними співробітниками Держприкордонслужби та військовослужбовцями спецпідрозділу ДОЗОР було затримано 4 осіб. Після приземлення літака вони намагалися втекти автомобілем”, – зазначили у ДПС.

 

Про дане правопорушення повідомили підрозділам УСБУ в Чернівецькій, Івано-Франківській областях та прокуратури.

На даний час проводяться заходи фіксації правопорушень, в т.ч. за протиправні дії, пов’язані з незаконним переміщенням сигарет в Румунію, та інші порушення, передбачені чинним законодавством.  Відкрите кримінальне провадження за ст.334 (ККУ  Порушення правил міжнародних польотів).Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE