Politerno > Україна і світ > З Київської області на експертизу вивезли 410 тіл цивільних – Венедіктова

З Київської області на експертизу вивезли 410 тіл цивільних – Венедіктова

  • 3 Квітня, 2022
  • 493 Переглядів
  • 0

З території Київщини вивезли 410 тіл вбитих мирних жителів – судмедексперти оглядають тіла для документування злочинів росії. 

Про це Венедіктова у Facebook.

 

“В бюро судмедекспертизи постійно чергують прокурори, слідчі та судові експерти для проведення оглядів, розтинів та відбору зразків ДНК.

З території Київщини наразі вивезено 410 тіл вбитих мирних мешканців, за 1-3 квітня 140 з них вже оглянуто прокурорами та іншими фахівцями”, – зазначила Венедіктова.

За словами генпрокурора, на звільнених територіях Київщини — надважливі докази жорстоких воєнних злочинів РФ: “Це пекло, яке треба задокументувати, щоб покарати нелюдів”.

Венедіктова повідомила, що вся звільнена від окупантів територія поділена на квадрати, в кожному з яких працють слідчо-оперативні групи з прокурорів, слідчих та оперативників Нацполу.

До цих груп залучають інспекторів-криміналістів, вибухотехніків, кінологів, судово-медичних експертів чи лікарів: “Попереду – завжди ДСНС – вороги замінували міста і села, залишилось багато не здетонованих боєприпасів, вони залишили “розтяжки” навіть на трупах місцевих”.ВІДЕО ДНЯ

Для проведення слідчих дій на території тільки Бучанського району зараз залучено понад 50 співробітників Нацполіції та прокурорів.

Аналогічна робота також розгортається у всіх звільнених населених пунктах Київської та Чернігівської області.

Надалі офіс генпрокурора збільшить чисельність слідчо-оперативних груп.

Паралельно відбувається робота з місцевим населенням, пошук свідків, потерпілих, збір фото і відеодоказів.

Крім того, Венедіктова попередила “помічників” – там досі небезпечно, велика частина території умисно замінована ворогом, багато боєприпасів не здетонували.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE