Politerno > Україна і світ > Паламар розповів про сім’ю “азовців”, яка загинула в Маріуполі. ФОТО

Паламар розповів про сім’ю “азовців”, яка загинула в Маріуполі. ФОТО

  • 15 Травня, 2022
  • 847 Переглядів
  • 0

Віталій та Алла Тарани служили в полку “Азов” майже від початку його створення. Віталій загинув в бою 15 квітня, а Алла – 8 травня від російської авіабомби.

Про це розповів заступник командира полку “Азов” Святослав Паламар (Калина) у блозі на УП.

 

“Сьогодні день сім’ї. І я хочу розказати історію родини, яка була мені дуже близькою. Вони загинули тут, в Маріуполі.

Таран Віталій та Таран Алла. Обоє з Красногорівки, виїхали у 14 році. Стали волонтерами. В полку “Азов” майже від початку його створення. Працювали на кухні. А потім оформилися вже на службу.

Алла була діловодом, Віталій – начальником фінансів. В одному з боїв отримав поранення, але в госпіталь не пішов. Залишився зі своїм підрозділом.

Вони одружувалися в “Азові”. Їхня родина народилася тут, і так само тут ставала більшою. Їхній син теж народився тут, в Маріуполі.

Вони до останнього були разом. І пішли один за одним. Це реальні люди. Справжні. Молоді та спраглі до життя”, – зазначив Калина.

Сімя азовців Віталій та Алла Тарани загинули в Маріуполі 02

“Аллочка колись працювала перукарем, робила манікюри. І хотіла, щоби усе навколо було красиво. Завжди була душею компанії. Ініціативна, все під руками горіло. Віталік завжди переживав за інших більше, ніж за себе. Мав чудовий голос і дуже класно співав. Скажу так: страшно, коли психіка адаптується і захищається, щоб все це витримати. Витримуєш. А потім гинуть твої рідні. Ціла родина.

Спочатку чоловік – мій друг – Віталік Таран, він загинув 15 квітня. Алла стала вдовою. А потім 8 травня російська авіабомба вбила і її. Малюк залишився повним сиротою. Ми дружили. Аллочка хрещена мого сина. Двоє Героїв померло. Не стало цілої родини. І я нічого не міг зробити…

Сімя азовців Віталій та Алла Тарани загинули в Маріуполі 03

Я, все командування, всі ми цілодобово боремося за спасіння наших військових. І це історія лише про одну родину. Але ви маєте зрозуміти, що тут йдуть у засвіти цілими сім’ями. Навіть зараз. Сьогодні міжнародний день сім’ї. Згадайте про Аллу та Віталія, коли будете думати про свої родини та обіймати своїх коханих. Згадайте про те, що ці молоді і красиві люди зараз гинуть, захищаючи нашу землю”, – підсумував Паламар.

Нагадаємо, 15 травня з Сєвєродонецька Луганської області вивезли 10 людей, по дорозі автомобіль обстріляли російські війська.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE