Politerno > Україна і світ > Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі знайшли близько 200 тіл – радник мера

Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі знайшли близько 200 тіл – радник мера

  • 24 Травня, 2022
  • 245 Переглядів
  • 0

У Маріуполі під завалами багатоповерхівки виявили близько 200 тіл з високим ступенем розкладання.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

“Маріуполь. Могильник. При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання”, – зазначив радник мера.

За його словами, місцеві жителі відмовились збирати та упаковувати тіла загиблих, тому МНС Росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, і тепер через частково розібрані завали майже у всьому кварталі чути сморід.

Андрющенко також додав, що в місті фактично зупинився процес перепоховання з дворів багатоповерхівок.

Наразі роботи з поховання та ексгумації виконує так звана “Державної корпорації “Ритуал”” з Донецька. Але для “офіційного” безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в “морг”, заявивши, що його тільки виявили, або погодитись на запис відео, на якому необхідно сказати, що загиблий був убитий саме українською армією.

Андрющенко підкреслив, що через такі умови в імпровізованому моргу біля “Метро” на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів. Таким чином Маріуполь зараз перетворився на суцільне кладовище.

Нагадаємо, близько 62 млн барелів російської нафти Urals наразі перебувають у суднах в морі: трейдери намагаються знайти покупців на нафту, але бажаючих немає.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE