Politerno > Україна і світ > Росія тримає своїх контрактників, які відмовляються воювати, у “в’язницях” на Луганщині – ЗМІ

Росія тримає своїх контрактників, які відмовляються воювати, у “в’язницях” на Луганщині – ЗМІ

  • 24 Липня, 2022
  • 201 Переглядів
  • 0

Російські контрактники, які відмовляються продовжувати участь у війні проти України, утримуються “під вартою” в окупованій Луганській області, їх силою змушують повернутися на фронт.

Про це повідомляє The Insider з посиланням на батька одного із солдатів.

За даними журналістів, після трьох місяців служби російським контрактникам обіцяли відпустку та можливість відмовитися від участі у війні, але коли ті вирішили залишити Україну, написавши відмовні, їх затримали та відвезли до міста Брянка Луганської області.

Там уже понад місяць їх тримають “під вартою”.

Контрактників утримують у жахливих умовах, очевидці розповідають про “якісь ями” та “катування”.

Російське військове керівництво, за словами батька, повідомило, що не має відношення до затримання “відмовників”, заявляючи, що контрактників утримують “луганські військові”.

Один із родичів солдата, який утримується зараз у Брянці, розповів The Insider, що “відмовників” дуже багато.

Військове командування відмовляється відпускати їх додому, побоюючись, що решта контрактників наслідуватиме їх приклад.

Як повідомлялося, російські військові все частіше відмовляються виконувати накази командування щодо активних наступальних дій на території України.

Нагадаємо, в ООН відмежувалися від заяви неназваного посадовця про нібито право росіян стріляти по Одеському порту, якщо обстрілювані цілі не задіяні в експорті зерна.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE