Politerno > Україна і світ > Дружина “Слуги народу” Торохтія каже, що в неї достатньо коштів на купівлю автомобілів

Дружина “Слуги народу” Торохтія каже, що в неї достатньо коштів на купівлю автомобілів

  • 22 Червня, 2023
  • 1366 Переглядів
  • 0

Дружина народного депутат Богдана Торохтія, Аліна Левченко, реагуючи на розслідування Bihus.Info заявила, що її статки дозволяють купувати коштовні автомобілі.

Про це Аліна Левченко написала у Facebook.

“У відеосюжеті “Євротур під час війни, авто за 7 млн та брехня нардепа-слуги Торохтія” спеціально вирізано та не зазначено більшість моїх відповідей на питання журналіста, проігноровано також і подану мою декларацію за 2020 рік про мої статки, які були та є достатніми для купівлі автомобілів. І таким чином моя робота в “Державному центрі сертифікації та експертизи насіння і садівного матеріалу” чи в ДП “Антонов” аж ніяк не скасовує мій майновий стан”, – заявила Левченко.

Вона закликала припинити “цькування її родину та розповсюджувати її персональні дані”, а також викласти журналістів інформацію щодо того, що родина Левченко та Торохтія має фінансове забезпечення для купівлі автомобілів.

При цьому вона пригрозила звернутися за захистом свої прав, якщо “цькування та розповсюдження неправдивої інформації” не припиняться.

Перед цим  журналісти Bihus.Info зафіксували, як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні 2023 року Mercedes-Benz EQS за 7 млн., та знайшли докази виїзду на море за кордон під час воєнного стану.

Також повідомлялося, що дружина “слуги народу” Торохтія працює радницею в.о. гендиректора “Антонов”.

Нагадаємо, військовий аналітик Агіл Рустамзаде вважає, що завданих по мостах у Чонгарі на адміністративній межі між Кримом і Херсонською областю 22 червня ударів недостатньо для знищення логістики військових РФ у цьому районі. Там необхідно постійно підтримувати вогневий вплив,

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE