Politerno > Україна і світ > Частки в компаніях, тисячі об’єктів нерухомості, авто: НАБУ та САП арештували майно Коломойського

Частки в компаніях, тисячі об’єктів нерухомості, авто: НАБУ та САП арештували майно Коломойського

  • 8 Вересня, 2023
  • 353 Переглядів
  • 0

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура на 2 доби наклали арешт на активи та майно колишнього бенефіціарного власника Приватбанку – олігарха Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Як пояснили в Бюро, такий крок обумовлений необхідністю забезпечення можливої конфіскації або спеціальної конфіскації майна у кримінальному провадженні про привласнення коштів “Приватбанку” в особливо великому розмірі, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службового підроблення.

На підставі постанови Директора НАБУ, погодженої керівником САП, строком на 48 годин накладено арешт на:

  • частки у статутному капіталі товариств, якими Коломойський володіє прямо чи опосередковано, у розрізі 307 юридичних осіб, у тому числі акціонерних товариств, на понад 3 млрд грн;
  • майже 1 тис об’єктів нерухомості;
  • понад 1,6 тис транспортних засобів та суден. 

Правоохоронці спрямували клопотання про накладення арешту на це майно до Вищого антикорупційного суду.

Детективи НАБУ за погодження САП 7 вересня повідомили про підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 млрд грн кінцевому бенефіціарному власнику ПАТ КБ “ПриватБанк” та п’ятьом членам організованої ним групи.

Нагадаємо, у відповідь на питання про те, чи не стурбований Брюссель наданням Україні снарядів зі збідненим ураном, у Єврокомісії нагадали про ядерний шантаж і “голодні ігри” Кремля.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE