1 жовтня ударні дрони атакували російський Смоленський авіазавод, де виробляли ракети Х-59 – три з чотирьох дронів влучили в ціль.
Про це повідомляє пресслужба ГУР.
“1 жовтня 2023 року внаслідок удару по Смоленському авіаційному заводу порушено процес з виробництва ракет Х-59 різних модифікацій.
Згідно з підтвердженими даними, три з чотирьох дронів влучили в ціль, завдавши значних пошкоджень виробничим потужностям військового підприємства держави-агресора”, – йдеться у повідомленні.
Ракета Х-59 (у модифікації Х-59МК2) класу “повітря-поверхня” з дальністю до 280 км ― одна з тих, якими російські повітряно-космічні сили найчастіше обстрілюють військові та цивільні об’єкти в Україні.
Від застосування такої зброї найбільше страждають Чернігівська, Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька та Херсонська області.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький продовжує протиставляти своїй партії «Право і Справедливість» Німеччину, польську опозиційну партію «Громадянська платформа» Дональда Туска, а також президента України Володимира Зеленського щодо невдячності Польщі.