Politerno > Україна і світ > Втрати Росії у війні сягають 300 тисяч солдатів і найманців – посадовець НАТО

Втрати Росії у війні сягають 300 тисяч солдатів і найманців – посадовець НАТО

  • 11 Жовтня, 2023
  • 324 Переглядів
  • 0

Росія втратила близько 300 тисяч солдатів і найманців з початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомляє “Європейська правда” із посиланням на заяву високопосадовеця НАТО на полях зустрічі міністрів оборони країн Альянсу.

“Щодо втрат, то росіяни несуть значні втрати, і ми це знаємо. Ми точно знаємо, що росіяни несуть значно більше втрат, ніж українці. Тож ми вважаємо, що наближаємося до цифри близько 300 000 російських солдатів і найманців, які загинули з моменту вторгнення у лютому 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

За словами посадовця, більша частина втрат росіян припадає на період після грудня 2022 року. Він зазначив, що РФ втратила 1800 офіцерів у війні.

“В тому числі 11 генералів, а також офіцери середньої і молодшої ланки зазнали нищівних втрат. Втрати, схоже, дещо зменшилися з квітня, після того, як росіяни відмовилися від зимового способу наступу”, – підкреслив посадовець.

Він наголосив, що українські військові втрати значно менші, ніж російські.

“І я знаю, що країни-члени Альянсу продовжують тренувати українські війська для того, щоб вони могли якнайшвидше вступити в бій і спробувати розв’язати ті проблеми, які викликають занепокоєння”, – додав посадовець.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін вважає, що “поселенська політика Ізраїлю” стала однією з причин війни в регіоні, а “палестинська проблема” сприймається як велика несправедливість кожним, хто сповідує іслам.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE